Варшава Польща. «Це ганьба, що примусове вилучення органів у живих людей відбувається в XXI столітті»

(Minghui.org) «Примусове вилучення органів – це масове вбивство. Це ганьба, що подібне відбувається в XXI столітті», – сказала Івона під час фестивалю культури, який 28 серпня 2016 року проходив в польській столиці. Івона, мешканка Варшави, вперше почула про Фалуньгун близько 20 років тому, за кілька років до того, як цю практику в 1999 році заборонили в Китаї: «Я пам’ятаю, що це мирна медитація, і практикуючі цієї школи сповідують принципи цієї практики, щоб стати хорошими людьми».

Івона вперше дізналася про Фалуньгун майже 20 років тому
Івона вперше дізналася про Фалуньгун майже 20 років тому

Практикою Фалуньгун, заснованою на принципах «Істина, Доброта, Терпіння», займаються люди в більш ніж 100 країнах світу. Але в Китаї ці принципи суперечать теорії комуністичної партії, яка розглядає їх як загрозу своєму існуванню. Тому колишній китайський лідер Цзян Цземінь 17 років тому почав репресії Фалуньгун, спрямовані проти десятків мільйонів практикуючих в Китаї і їх сімей.

Як і багато інших глядачів, Івона підписала петицію, яка закликає покласти край цій жорстокості в Китаї: «Будь ласка, дайте мені знати, якщо я можу ще чимось допомогти, – додала вона. – Мені подобаються ці спокійні вправи».

Під час параду виступив духовий Небесний оркестр і був представлений танець лотоса. Позитивна енергія виступів привертала увагу глядачів.

Моніка, член «Міжнародної амністії» в Польщі, також була серед глядачів. Вона сказала: «У кожної людини є своя віра, і ніхто не може примушувати його відмовитися від неї».

Вона була вражена жорстокістю переслідування в Китаї і попросила дати їй бланки петиції і друковані матеріали на різних мовах, щоб роздати їх людям.

Про це повинно дізнатися більше людей

Джон, адвокат з Лондона, сказав, що чув про Фалуньгун і переслідування з повідомлень в мережі Інтернет і від своїх друзів. Він розуміє, що Фалуньгун «приносить здоров’я, надію, і направляє людину в житті».

Він надихнув практикуючих: «Більше людей має дізнатися про жахливі речі, які відбуваються в Китаї. Продовжуйте добре робити цю роботу, і більше людей дізнається про це».

Перехожі підписують петицію і фотографуються
Перехожі підписують петицію і фотографуються

Мері, туристка з Канади, підписала петицію. Вона сказала: «Я знаю про Фалуньгун і розумію, що переслідування – це неправильно. Люди мають право практикувати в Китаї, і як в будь-якому іншому місці».

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2016/9/11/1136592.html