Копенгаген. Заклик допомогти врятувати двох учениць Фалунь Дафа, які перебувають в ув’язненні в Китаї

(Minghui.org) «Після 20 місяців ув’язнення обидві мої сестри були засуджені до позбавлення волі строком на сім років. Це несправедливо, тому що вони невинні і повинні бути на свободі», – сказала Вей Цзайцюнь 1 березня на мітингу перед посольством Китаю в Копенгагені (Данія).

Дві її сестри, Вей Цзайхуей і Вей Цзайсю, були арештовані 27 травня 2015 року за свою віру. Вони обидві займаються за давньою духовною практикою Фалуньгун, яка заснована на принципах «Істина, Доброта, Терпіння». Практика Фалунь Дафа жорстоко переслідується китайським комуністичним режимом з 1999 року.

1 березня 2017 року практикуючі Фалунь Дафа в Данії закликають припинити переслідування Фалуньгун в Китаї
1 березня 2017 року практикуючі Фалунь Дафа в Данії закликають припинити переслідування Фалуньгун в Китаї

Більше 20 поліцейських увірвалися в будинок Вей Цзайхуей в Ченду в провінції Сичуань. Вони обшукали будинок, конфіскували особисті речі і заарештували Цзайхуей, її чоловіка Ченя Гуанчжун (також практикуючого Фалунь Дафа) і її сестру Вей Цзайсю.

Члени їх сім’ї дізналися 9 лютого 2017 року, що кожну з обох сестер засудили до семи років тюремного ув’язнення, а Чень Гуанчжун – до трьох років. Їх прохання подати апеляцію було заблоковано владою. «Якщо ви плануєте оскаржити вирок, ваш термін тюремного ув’язнення буде продовжений», – пригрозив один поліцейський.

Мати Ченя, якій більше 80 років, залишилася одна з 12-річною онукою. Чень сподівається знайти кого-небудь, хто міг би про них піклуватися. Влада кілька разів відхиляла його прохання знайти опікуна, погрожуючи: «Якщо дівчинка не зможе сама про себе подбати, вона буде відправлена в дитячий будинок, якщо її бабуся не може піклуватися про неї».

Затримання і тортури

Вей Цзайсю відпустили на наступний день після арешту, який стався 27 травня 2015 року, але місцезнаходження її сестри Вей Цзайхуей було невідомо. «Інформатори» з поліцейської дільниці сказали, що її піддали тортурам під час допиту. «Її крики були чутні в усій поліцейській дільниці», – сказали вони. Цзайсю звернулася до поліцейської дільниці, щоб знайти свою сестру, але назад не повернулася.

Сім’я була глибоко стурбована, не маючи відомостей про те, де знаходилися сестри. Коли Вей Цзайцюнь, сестра в Данії, дзвонила в поліцейську дільницю, центр ув’язнення та інші державні установи з проханням надати інформацію, їй знову і знову відмовляли в цьому. «Вони відмовилися повідомити мені що-небудь, кажучи, що це не їх обов’язок, – згадує вона. – Навіть моя мама розповіла мені зовсім небагато про справжню ситуацію, коли я зателефонувала їй, тому що вона майже нічого не знала і була налякана [що влада визнає її причетною]».

Сім’я пізніше дізналася, що Цзайсю містилася в центрі ув’язнення округу Пі, а Цзайхуей містилася в центрі ув’язнення округу Шуанлю. Через поганий стан здоров’я, учня Фалунь Дафа Чень Гуанчжун відправили додому під домашній арешт з цілодобовим спостереженням.

Зусилля членів сім’ї, спрямовані на те, щоб врятувати своїх близьких

У відкритому листі до президента Китаю Сі Цзіньпіну, яке зачитали під час мітингу 1 березня в Копенгагені, Вей Цзайцюнь і її чоловік Ян Екхаузен закликали до негайного звільнення двох сестер і зятя.

«Всі ми почали практикувати Фалуньгун в 2006 році, – сказала Вей Цзайцюнь. У Цзайхуей зник гіпертиреоз щитовидної залози, її фізичний стан став хорошим. Вона стала більш відкритою і завжди була готова допомагати іншим людям. Її чоловік зцілився від ряду хронічних захворювань. У Цзайсю зник артрит, і принципи Фалуньгун «Істина-Доброта-Терпіння» допомогли їй знайти більш позитивне ставлення до життя.

Наш досвід є свідченням того, що Фалунь Дафа не тільки приносить користь практикуючим, але і допомагає суспільству в цілому. Це дуже відрізняється від наклепницької пропаганди [про Фалуньгун], яку комуністична партія намагається поширити», – продовжувала вона.

Цзайхуей і Цзайсю друкували інформаційні матеріали, викриваючи негативну пропаганду і розповідаючи людям правду про Фалуньгун і придушення цієї практики в Китаї. «І тепер кожну з них засудили до тюремного ув’язнення терміном на сім років. Що ще можна зробити, щоб допомогти врятувати їх?»- Задається питанням їх сестра в Данії.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/3/5/1139112.html