Влада Китаю розгорнула прибутковий бізнес із продажу «халяльних» органів

19 червня 2020 року на сайті Vice опубліковано статтю французького журналіста Джастіна Рекса про його розслідування злочинів, пов’язаних із насильницьким вирізанням органів у мусульман-уйгурів у Китаї. Ці органи продають багатим пацієнтам із країн Перської затоки «за ціною золота».

Рекс стверджує, що вся трансплантаційна діяльність у Китаї не базується на добровільному пожертвуванні, як от в інших країнах. Згідно з китайськими культурними традиціями тіло померлого при похованні має бути цілісним, тому там практично відсутня система добровільного пожертвування органів. До того ж терміни очікування необхідного органу в КНР є найкоротшими у світі — до двох тижнів.

Прибутковий бізнес із продажу «халяльних» органів
Прибутковий бізнес із продажу «халяльних» органів (Фото: truthinfo.info)

Деяким пацієнтам заздалегідь призначали день операції, тобто було відомо, коли з’явиться відповідний орган. Щоб дізнатися докладніше, введіть у пошуковик«Видео на скрытую камеру, которое разоблачило убийства китайских узников совести ради органов».
Мимовільних «донорів» тримають у концентраційних таборах. Наявність таких таборів Китай завжди заперечував, однак у 2018 році визнав, назвавши їх «таборами з перевиховання», тобто змінив вивіску. Факт використання в’язнів як донорів підтверджується тим, що вони безслідно зникали із цих таборів.

«Халяльні органи»

Радник Світового Уйгурського конгресу Еркін Садік одним із перших заявив про продаж компартією Китаю «халяльних» органів Саудівській Аравії, тобто органів мусульман, які не вживають алкоголь і свинину. Ці органи мають особливий попит у багатьох мусульман у країнах Перської затоки. За його словами, коли Кувейт, Оман, Катар, Саудівська Аравія та ОАЕ підписали лист на підтримку політики КНР в умовах уйгурської кризи, однією із цілей було отримувати «халяльні» органи.

З 2016 року уряд КНР почав комплексне медичне обстеження жителів Сіньцзяну, яке мали обов’язково пройти лише представники уйгурської меншини віком від 12 до 65 років. У людей брали на аналізи кров, іноді проводили ультразвукові дослідження. Оскільки обстежили лише певну частину населення, то очевидно, що це робилося не заради запобігання інфекційним чи іншим захворюванням, а для створення інформаційної бази потенційних донорів.

За посиланням https://www.youtube.com/watch?v=I6tq8UYLJlw можете переглянути інтерв’ю колишнього уйгурського лікаря Інвара Тохті з провінції Сіньцзян, у якому він розповів про випадки вирізання органів у живих людей у китайських в’язницях.

«Халяльні» органи продаються за дуже високими цінами, стверджує журналіст-дослідник Ітан Гутман; він же вказав, що центральний шпиталь у Тяньцзіні на своєму вебсайті публікує пропозиції про трансплантацію органів англійською та арабською мовами.

Насильницьке вилучення органів у послідовників Фалунь Дафа

На думку Ітана Гутмана, задля вирізання органів у КНР щороку вбивають до 25 тисяч уйгурів віком від 25 до 35 років. Він уже кілька років досліджує цю тему. Він не сумнівається, що Китай уже багато років займається незаконною торгівлею органів і не лише національних меншин, а й в’язнів совісті — послідовників мирної духовної практики Фалунь Дафа (Фалуньгун)*. Згідно з кількома джерелами, в’язень віком 30 років приносить прибуток, який оцінюється в півмільйона доларів.
Французький журналіст Рекс також у своїй статті написав, що органи насильно вирізають у живих прихильників Фалуньгун, що підтвердив по телефону колишній міністр охорони здоров’я Китаю.

Ці злочини довів незалежний міжнародний Трибунал по Китаю (2018—2019 рр.). Їх кваліфіковано як злочини проти людяності. https://www.youtube.com/watch?v=jl8PGntGvIg
Сьогодні давні передбачення багатьом здаються смішними й наївними. Однак Лю Бовень — китайський військовий стратег і державний діяч, що жив у XIV ст. за часів династії Мін, прославився тим, що передрік багато історичних подій, які згодом справдилися в Китаї. Точно передбачивши місце й час виникнення нинішнього коронавірусу, Лю зокрема зазначив:
«Лише доброчинці виживуть, а тому, хто чинить зло, не уникнути катастрофи».
Якщо він має рацію, з огляду на нинішні тривалі в Китаї злодіяння, чи зможе компартія Китаю утриматися від падіння? Історія, безсумнівно, дуже скоро відповість на це запитання.

*Фалунь Дафа — це стародавня практика вдосконалення душі й тіла з основоположними принципами: Істина, Доброта, Терпіння. Доступною для широкої публіки вона стала в 1992 році в Китаї, і згодом здобула надвелику популярність. До 1999 року кількість її послідовників (понад 70 млн) перевищила кількість членів керівної в КНР компартії, що і стало причиною жорстокого переслідування, яке триває й сьогодні.