Веб-сайт «Німецька хвиля» розповів про практикуючого Фалуньгун

(Minghui.org) У розділі з вивчення мови на німецькому сайті «Німецька хвиля» (Deutsche Welle) недавно з’явилася публікація про практикуючого Фалуньгун з Китаю, який вивчає німецьку мову і розповідає про те, яким було його життя до переїзду в Німеччину.

Скріншот з веб DW з повідомленням про практикуючого Фалуньгун Го Цзуйфене
Скріншот з веб DW з повідомленням про практикуючого Фалуньгун Го Цзуйфене

Го Цзуйфен сказав, що вивчає німецьку мову, щоб краще інтегруватися в німецьке суспільство. Він зазначив різкий контраст між його життям в Китаї і в Німеччині. У Китаї його катували і примушували виконувати важку роботу в виправно-трудовому таборі протягом 15 годин в день без оплати. Його ув’язнили в табір тільки за те, що він практикує Фалуньгун – практику вдосконалення, заборонену в Китаї з 1999 року. Сьогодні в Німеччині він працює інженером-електриком.

Го зізнався, що в свій перший день в Німеччині його вразило почуття свободи.

Вперше він приїхав в цю країну у відрядження під час Олімпійських ігор в Китаї в 2008 році. Вражений красою Боденського озера, неповторними ландшафтами Альпійських гір і відчуттям свободи, він залишився.

У Китаї за відмову відректися від практики Фалуньгун його чотири рази заарештовували і тричі ув’язнювали в виправно-трудові табори, де він провів в загальній складності 450 днів. У свій перший день в Німеччині, коли він зміг вільно виконувати вправи Фалуньгун в парку, Го був зворушений до сліз. Він прийняв важливе рішення залишитися в Німеччині.

Го сказав в інтерв’ю, що високо цінує німецьку культуру, тому що вона заснована на міцному фундаменті чесності, співчуття, справедливості, ввічливості і мудрості. Го шкодує, що Комуністична партія Китаю знищила ці цінності, властиві і китайській культурі.

Го сказав, що його найбільше бажання полягає в тому, щоб побачити свободу в Китаї, якою він користується в Німеччині. Незважаючи на його хворобливий досвід минулого, він зберігає позитивний настрій, тому що Фалуньгун дає йому душевний спокій і силу терпіння.

Його улюблене німецьке висловлювання з вірша Гете: «З каменів, які знаходяться на вашому шляху, можна побудувати красиву дорогу».

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/2/26/1139017.html