Понад 1300 практикуючих Фалуньгун прийняли участь у параді в Парижі

(Minghui.org) 30 вересня 2017 року понад 1300 практикуючих Фалуньгун із 31 країни Європи провели мітинг у Парижі на Біржовий площі. Після мітингу відбувся парад, на чолі якого йшов духовий оркестр Тянь Го, за ним команда барабанщиків і група, що виконувала танець дракона, потім дівчата в шатах небесних фей і практикуючі, що демонструють вправи Фалуньгун.

Парад учнів Фалунь Дафа в Парижі (вересень 2017 року)
Парад учнів Фалунь Дафа в Парижі (вересень 2017 року)

Послідовники Фалуньгун закликали допомогти зупинити переслідування, яке протягом 18 років здійснює Комуністична партія Китаю (КПК). Хода складалася з декількох тематичних секцій: колона практикуючих, які несли фотографії співучнів, що загинули в результаті жорстокого переслідування; колона практикуючих, які несли плакати з інформацією про насильницьке видаляння органів у живих практикуючих Фалуньгун в Китаї; колона практикуючих з плакатами, що закликають китайських громадян виходити з КПК і приналежних їй організацій.

Парад тривав дві години. Він розпочався від Біржової площі, пройшов повз Паризьку оперу, Королівський палац, і пройшовши кілька багатолюдних вулиць міста, завершився біля Лувра.

Парад Фалунь Дафа завершився біля Лувра
Парад Фалунь Дафа завершився біля Лувра

 

Понад 1300 практикуючих Фалуньгун пройшли парадом від Біржової площі повз Паризьку оперу, Королівський палац і по кількох багатолюдних вулицях до Лувру
Понад 1300 практикуючих Фалуньгун пройшли парадом від Біржової площі повз Паризьку оперу, Королівський палац і по кількох багатолюдних вулицях до Лувру
Група учнів Фалуньгун, що виконувала танець дракона
Група учнів Фалуньгун, що виконувала танець дракона
Плакати з інформацією про насильницьке видаляння органів у живих практикуючих Фалуньгун в Китаї
Плакати з інформацією про насильницьке видаляння органів у живих практикуючих Фалуньгун в Китаї

Так як це був вихідний день, парад привернув увагу дуже багатьох глядачів. Багато людей уже знали про Фалуньгун і переслідування його в Китаї, але деякі чули про це вперше. Вони були вражені злочином КПК, пов’язаним із насильницьким вилученням органів у живих людей, і висловлювали підтримку практикуючим, які намагаються зупинити переслідування.

Член Національної асамблеї Франції Франсуаза Остальє і Анастасія Лінь, Міс Канада 2015 року, йшли поруч на початку процесії. Остальє подякувала практикуючих Фалуньгун, які приїхали з інших країн, аби прийняти участь у параді.

«Нам потрібні енергія і спокій свідомості»

Подружжя Кейтцель
Подружжя Кейтцель

Ікраме-е-Деніель Кейтцель керує проектом в компанії. Яскравий хід привернув її увагу і увагу її чоловіка. «Ця практика приносить користь. Я не розумію, чому їх репресують … Цей парад приніс мир і щастя Парижу в такі нестабільні часи», – сказала Ікраме.

Фотограф-аматор Франсуа Баррьє фотографував мітинг і парад. Він зазначив, що принципи Фалуньгун Істина, Доброта, Терпіння дуже цінні, оскільки допомагають людям зняти стрес і продовжити життя. Дізнавшись про переслідування, він сказав: «Треба всюди, в усьому світі, викривати це переслідування».

Скульптор Джоелль Ліонне сказала: «Я здивована тим, що нічого не знаю про це. Вони [учасники параду] всі посміхаються. Істина, Доброта, Терпіння – прекрасні цінності. Кожен повинен думати так».

Алайс (перша зліва), Жозетте (друга зліва) і Тібо (четвертий зліва)
Алайс (перша зліва), Жозетте (друга зліва) і Тібо (четвертий зліва)

Тібо, організатор заходів, так оцінив парад: «Це чудовий парад. Люди такі привітні і доброзичливі. Це хороша подія». Жозетте, приятелька Тібо, сказала: «Ми повинні підписати петицію і допомогти зупинити переслідування».

Гала Ченаша
Гала Ченаша

Гала Ченаша з Лос-Анджелеса (штат Каліфорнія, США) була в захваті: «Вони чудові. Мені сподобалися кольори і музика». Вона також зауважила масштабність і позитивну атмосферу параду.

Мішель Сазі, викладачка англійської мови з Парижа, поділилася своєю думкою: «Я відчувала велику енергію, коли в молодості практикувала цігун і медитацію. Люди сьогодні відчувають стрес через різного роду тиски і стали егоїстичними. Але люди, що приймають участь у параді, сповідують принципи Істина, Доброта, Терпіння, і це дуже цікаво та важливо ».

Парад привернув увагу до переслідування

Арно-Антонік’ю, індивідуальний організатор заходів, порозмовляв з практикуючими про переслідування і сказав: «Я підписав петицію з надією, що це допоможе захистити життя людей. Як на мою думку, цей парад є демонстрацією мужності. Я розумію, що їм, щоб вижити, необхідно бути почутими. Я знаю про Фалуньгун не багато, але вважаю, що Істина, Доброта, Терпіння необхідні людям. У вирішенні питань потрібен громадянський діалог, а не конфронтація. КПК здійснює переслідування, тому що знає, що неправа. Такий парад потрібен Парижу, який зазнав безліч терористичних атак. Люди усвідомлюють, що сила милосердя поширюється».

Клод-Росс-де-Міолліс, колишній агент з нерухомості, який побачив ходу перед Лувром, сказав: «Це дуже хороший парад. Тут багато китайських туристів. Вони, мабуть, дивуються, побачивши такий хід. Люди повинні мати право виявляти себе. Жодна влада не може заборонити свободу слова.

Проводити парад у Парижі – це дуже добре, тому що Франція є батьківщиною прав людини. Зараз Китай звертає увагу на те, що відбувається у Франції. Тому цей парад дуже хороший, він надає китайцям можливість дізнатися [про переслідування]. Фалуньгун несправедливо переслідують. Переслідування позбавляє людей найбільш основного права – права на свободу слова».

Сільвія, секретар у бухгалтерській фірмі, фотографувала парад: «Такий парад є хорошою подією. Я мало знаю про переслідування. Ми повинні щось робити. Це не може продовжуватися. Це [переслідування] таке несправедливе».

Сільвія погодилася з тим, що принципи Істина, Доброта, Терпіння є важливими: «Це абсолютно нормальні принципи. Жахливо, що в Китаї людей переслідують за те, що вони виконують їх. Насправді багато французів нічого не знають про цю проблему».

 

Практикуючі розповідають про переслідування Фалуньгун у Китаї і роздають інформаційні буклети глядачам параду
Практикуючі розповідають про переслідування Фалуньгун у Китаї і роздають інформаційні буклети глядачам параду

Додаткова інформація

Фалуньгун уперше був представлений громадськості у 1992 році, і незабаром широко поширився в Китаї завдяки своєму позитивному ефекту в лікуванні хвороб і підвищенні моральності. До 1999 року близько 100 мільйонів чоловік практикували Фалуньгун. Через заздрість до популярності Фалуньгун і страх утратити ідеологічний контроль над людьми, Цзян Цземінь, який був на той час керівником Комуністичної партії Китаю (КПК) 20 липня 1999 року розпочав переслідування Фалуньгун.

10 червня 1999 року за наказом Цзян Цземіня Комуністична партія Китаю створила позаправовий орган безпеки «Офіс 610». Ця організація скасовувала рішення поліції та судів, здійснюючи директиви Цзяна, спрямовані на переслідування практикуючих Фалуньгун: «Скомпрометувати їх репутацію, розорити фінансово і знищити фізично».

За 18 років переслідування загинули тисячі практикуючих Фалуньгун. Сотні тисяч із них пройшли через в’язниці і тортури. Кампанія КПК проти Фалуньгун включає в себе санкціоноване вбивство практикуючих Фалуньгун з метою вилучення органів для використання їх в незаконних трансплантаціях.

Через цензуру точне число практикуючих, які загинули під час переслідування, невідоме.
Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/10/4/1141795.html