У Дніпрі на Міжнародний день прав людини дізнались про репресії у Китаї учнів Фалуньгун

Десятого грудня – це Міжнародний день прав людини. Цієї неділі, 10 грудня 2017 року, послідовники Фалунь Дафа міста Дніпра розповіли мешканцям і гостям міста про серйозне порушення у цій сфері у Китаї. Вже 18 років не зупиняються тортури, вбивства послідовників Фалуньгун, а також насильницьке вилучення органів у них на продаж з боку комуністичного режиму Китаю.

Виконання першої вправи Фалуньгун
Виконання першої вправи Фалуньгун

У наметі на акції проводився збір підписів під петицією DAFOH (лікарі проти насильницького вилучення органів). Незважаючи на дощ під час заходу, багато людей поставили свій підпис у підтримку учнів Фалунь Дафа у Китаї.

Через гучномовець спікер на акції розповів про користь від практики Фалуньгун для людини і також сказав, що головним винуватцем репресій є колишній генсек ЦК КПК Цзян Цземінь. Через заздрість великій популярності Фалунь Дафа та страх втратити контроль над розумами людей він створив у 1999 році спеціальний орган «Офіс 610» (аналог гестапо) для придушення Фалуньгун. Він наказав іншим членам компартії: «Ми повинні знищіти Фалуньгун за три місяці! Зганьбити їхню репутацію, розорити фінансово, знищити фізично!». Так з 20 липня 1999 року почались переслідування прихильників Фалуньгун у Китаї.

Спілкування учнів Фалуньгун з прехожими
Спілкування учнів Фалуньгун з перехожими

Також спікер додав, що кожний може допомогти зупинити ці репресії, підписавши петицію на сайтах fofg.in.ua та faluninfo.ru.
Практикуючі Фалунь Дафа Дніпра розказували на заході також про саму практику Фалуньгун та продемонстрували вправи цігун, які є обов’язковою її складовою частиною. Люди позитивно відреагували на цю акцію.

Виконання третьої вправи Фалунь Дафа
Виконання третьої вправи Фалунь Дафа
Виконання третьої вправи Фалуньгун
Виконання третьої вправи Фалуньгун

Аліна, торгівельний робітник, сказала, що якщо людина добра і щедра, то це добре і корисно для всіх. Також Аліна додала, що читала книгу про свастику (складова емблеми Фалунь) і вже знає, що це хороший знак. Його сторони означають сонце, щастя, любов, доброту.
Подружня пара Зінаїда і Павло, послідовники християнства, сказали, що вони категорично проти репресій Фалуньгун у Китаї і додали, що їх Бог каже: «Не убий».