Мешканці Німеччини знайомляться з Фалуньгун

Учні Фалуньгун Південної Німеччини провели заходи, щоб познайомити людей з Фалуньгун (або Фалунь Дафа) і розповісти їм про переслідування послідовників цієї духовної практики в Китаї. Приємна осіння погода сприяє прогулянкам на свіжому повітрі. Тому заходи практикуючих в Ульмі, Аугсбурзі, Мюнхені та Штутгарті, які проходили з 14 по 21 жовтня 2017 року, привернули увагу багатьох місцевих жителів і туристів.

Ульм. «Я хочу вивчати Фалуньгун»

Люди підписують петицію в інформаційному наметі Фалунь Дафа, Ульм, 21 жовтня 2017 року

Люди підписують петицію в інформаційному наметі Фалунь Дафа, Ульм, 21 жовтня 2017 року
Люди підписують петицію в інформаційному наметі Фалунь Дафа, Ульм, 21 жовтня 2017 року

 

21 жовтня практикуючі провели захід на пішохідній вулиці в центрі міста Ульма. Їх плакати і показ вправ привертали увагу перехожих.

Літній чоловік був вражений, дізнавшись, що в Китаї держава санкціонувала вбивство практикуючих Фалуньгун з метою вилучення їхніх органів задля незаконних трансплантацій. Він підписав петицію, що закликає Комісію з прав людини ООН провести розслідування цього злочину.

А також побажав вивчити вправи Фалуньгун і запитав, де в Ульмі можна це зробити.

Студент факультету філософії Ульмського університету сказав, що раніше займався медитацією і хоче вивчити вправи Фалуньгун. Він дістав записну книжку й записав адресу та час проведення навчання вправам Фалуньгун.

Аугсбург. Жінка привела подругу, щоб підписати петицію

21 жовтня на Королівській площі в місті Аугсбурзі практикуючі Фалуньгун провели захід, що привертає увагу багатьох людей, які захотіли познайомитися з цією практикою вдосконалення і дізнатися про переслідування її в Китаї. Багато хто з них підписав петицію з вимогою негайно припинити це переслідування.

21 жовтня практикуючі провели захід на пішохідній вулиці в центрі міста Ульма. Їх плакати і показ вправ привертали увагу перехожих
21 жовтня практикуючі провели захід на пішохідній вулиці в центрі міста Ульма. Їх плакати і показ вправ привертали увагу перехожих
Перехожі підписують петицію, яка вимагає негайно припинити переслідування Фалуньгун китайським режимом
Перехожі підписують петицію, яка вимагає негайно припинити переслідування Фалуньгун китайським режимом

21 жовтня 2017 року, під час заходу в Аугсбурзі, перехожі читали плакати і розмовляли з практикуючими Фалуньгун

Жінка прочитала інформаційні плакати і підписала петицію, яка вимагає, щоб китайський комуністичний режим припинив переслідування Фалуньгун. Через деякий час вона повернулася зі своєю подругою і розповіла їй про Фалуньгун та переслідування. Подруга теж підписала петицію.

Прочитавши петицію, подружжя підписало її. Дружина сказала, що хоче вивчати Фалуньгун.

Штутгарт. Люди вишикувалися в чергу, щоб підписати петицію

Люди розмовляють із практикуючими Фалунь Дафа
Люди розмовляють із практикуючими Фалунь Дафа

14 жовтня в Штутгарті для перехожих звучав аудіозапис, що містить інформацію про те, що являє собою Фалуньгун, чому послідовників цієї практики репресують у Китаї, а також про те, що китайський комуністичний режим санкціонував насильницьке вилучення органів у представників етнічних меншин і в’язнів совісті, більшу частину яких складають практикуючі Фалуньгун.

Багато людей, почувши запис здалеку, підходили до інформаційного намету, щоб дізнатися більше про цей злочин. Іноді їм доводилося стояти в черзі, щоб підписати петицію. Багато кому з них уже було щось відомо про переслідування.

Деякі перехожі відчули сильне поле енергії практикуючих, що виконують вправи.

Молодий батько з двома маленькими дітьми розповів практикуючому про свого друга, який серйозно хворів, а потім побачив веб-сайт Фалуньгун. Він не зміг знайти того місця, де практикуючі Фалуньгун виконують вправи, тому вивчив рухи за допомогою відео-інструкції в Інтернеті. Після цього його хвороба перестала прогресувати.

Цілюща сила Фалуньгун, про яку молодий батько дізнався з досвіду свого друга, справила на нього сильне враження. І коли він побачив захід Фалуньгун, то дуже зацікавився і тут же захотів розівчити вправи.

Мюнхен. Жителі і туристи підписують петицію на підтримку Фалуньгун

21 жовтня практикуючі провели захід на вулиці Таль у Мюнхені, під час якого місцеві жителі і туристи підписували петицію.

Молода китаянка, яка народилася у Відні, приїхала до Мюнхена на екскурсію зі своїми друзями. З довгої бесіди з практикуючим вони дізналися про Фалуньгун, про факти переслідування, а також про справжні причини переслідувння практикуючих Фалуньгун з боку китайського комуністичного режиму.

Дівчина сказала, що їх розмова розвіяла сумніви, які у неї були. Всі молоді люди підписали петицію.

Захід також привертав увагу людей, котрі приїхали до Мюнхена на конференцію фахівців. Податковий інспектор з Мюнстера підписав петицію і взяв багато друкованих матеріалів, щоб прочитати їх після повернення додому.

Джерело: http://ru.minghui.org