Послідовники Фалунь Дафа взяли участь у святкуваннях Дня Міста в м. Запоріжжі

Сьомого жовтня 2017 року практикуючі Фалуньгун з Харкова і Дніпра провели спільну акцію в місті Запоріжжя, у рамках святкування Дня Міста. Подія відбулася на проспекті Маяковського, поруч із каскадом «Веселка». Акція принесла глядачам позитивні емоції і дозволила детально дізнатися про стародавню практику самовдосконалення душі та тіла людини Фалунь Дафа.

Ансамбль Небесних барабанщиків
Ансамбль Небесних Барабанщиків на Дні міста Запоріжжя

Учні Фалуньгун беруть участь у Дні міста Запоріжжя щороку, але в цьому році свято було особливим. Практикуючі Фалунь Дафа представили публіці вправи, виготовлення паперових лотосів, виступ ансамблю Небесних Барабанщиків, танець Небесного Дракона. Також проводився збір підписів під петицією DAFOH (лікарі проти чорної трансплантації) і міжнародним клопотанням про залучення Цзян Цземіня до суду.

Танець Небесного Дракона на Дні міста Запоріжжя
Танець Небесного Дракона на Дні міста Запоріжжя

Реакція людей була практично виключно позитивною. Зібрано велику кількість підписів під петиціями, що закликають покласти край насильницькому вилученню органів у послідовників Фалуньгун у Китаї. При спілкуванні глядачі часто по-дружньому плескали практикуючих по спині і просили дати їм інформаційні газети або флаєри про Фалуньгун. Серед перехожих, які підписали петицію, були, зокрема, також і іноземці з Марокко і ОАЕ. Коли люди дізнавалися більш докладно про практику Фалуньгун, то просили газети і для своїх сусідів.

Виконання вправ Фалунь Дафа
Виконання вправ Фалунь Дафа

Досить вдалим було поєднання виступу Небесних Барабанщиків з танцем Небесного Дракона. Щоб сфотографуватися з Небесним Драконом, вибудувалася довга черга бажаючих. Разом з Небесним Драконом бігали діти, вони щиро раділи появі цієї благородної істоти в Запоріжжі. Навколо ансамблю Небесних Барабанщиків під час їх виступу стояло кільце глядачів, які з ентузіазмом їм аплодували.

Збір підписів для припинення насильницького вилучення органів у послідовників Фалунь Дафа і притягнення Цзян Цземіня до суду
Збір підписів для припинення насильницького вилучення органів у послідовників Фалунь Дафа і притягнення Цзян Цземіня до суду

Варто зазначити, що ставлення багатьох людей до свастики змінилося в позитивну сторону. Якщо раніше у деяких глядачів цей знак викликав негативні асоціації з Гітлером і Другою світовою війною, то на цей раз після встановлення стенду з Фалунь, який є емблемою вчення Фалунь Дафа і містить свастики, реакція публіки була несподівано позитивною. Один чоловік сказав, що свастику пора просувати по всій Україні, і що той час (відторгнення свастики) уже пройшов. Інший глядач сказав, що якби не тризуб на прапорі України, то там була би свастика. Жінка сказала, що зараз свастика дуже модна і дехто навіть робить собі татуювання у вигляді свастики.

Люди знайомляться з практикою самовдосконалення Фалунь Дафа
Люди знайомляться з практикою самовдосконалення Фалунь Дафа

Захід Фалуньгун на площі мав вигляд настільки масштабний і урочистий, що День Міста перетворився в цьому місці в День Фалунь Дафа в Запоріжжі. Спасибі жителям і гостям міста за теплий прийом учнів Фалуньгун у своєму регіоні!