Під час святкування Дня міста Вишгорода люди познайомилися з Фалунь Дафа

В суботу 7 вересня 2019 року жителі міста Вишгород,розташованого неподалік від Києва, відзначали День міста. Заходи проходили в скейт-парку Uptown на вулиці Набережній. Практикувальники стародавньої школи цігун Фалунь Дафа (або Фалуньгун) також взяли участь у святкуванні, показавши глядачам енергетичні вправи цігун, медитації. Також практикувальниками Фалунь Дафа був проведений майстер-клас з виготовлення паперових лотосів і збір підписів під міжнародним колективним позовом, що закликає притягнути Цзян Цземіня до судової відповідальності за скоєні злочини відносно вчення Фалуньгун і його послідовників.

Виконання на заході медитації за Фалуньгун (фото: fofg.in.ua)
Виконання на заході медитації за Фалуньгун (фото: fofg.in.ua)

Майстер-клас з виготовлення паперових лотосів

 

Майстер-клас привернув увагу великої кількості людей різних вікових категорій.

Олена, 15 років, студентка коледжу: «Виготовлення лотосів принесло мені заспокоєння і радість. Дуже сподобалося, дуже цікаво». На майстер-класі Олена зробила 3 маленьких і 3 великих лотоса. Вона вирішила зробити по 3 лотоса, тому що є повір’я: Бог любить трійцю.

Майстер-клас з виготовлення паперових лотосів (фото: fofg.in.ua)

Майстер-клас практикувальників Фалунь Дафа з виготовлення паперових лотосів (фото: fofg.in.ua)
Майстер-клас практикувальників Фалунь Дафа з виготовлення паперових лотосів (фото: fofg.in.ua)
Олена, 15 років: «Виготовлення лотосів принесло мені заспокоєння і радість..." (фото: fofg.in.ua)
Олена, 15 років: “Виготовлення лотосів принесло мені заспокоєння і радість…” (фото: fofg.in.ua)

Роз’яснення фактів репресій Фалуньгун у Китаї

На заході послідовники Фалунь Дафа також розповідали глядачам про незаконні і нелюдські репресії учнів цієї системи цігун в Китаї з боку комуністичного режиму, а також про насильницьке вилучення в них органів  в військових шпиталях і спеціальних клініках з метою продажу заможним пацієнтам.

Одна з глядачів пенсіонерка Любов, дізнавшись про насильницьке вилучення органів, сказала: «Ви наче Богом послані. Я як раз вчора думала про насильницьке вилучення органів. Невже таке справді відбувається в наші дні?»

Олена: «З глузду з’їхати! Для мене це приголомшлива новина. Я не знала про це.”

Виконання енергетичних вправ Фалуньгун (фото: fofg.in.ua)
Виконання енергетичних вправ Фалуньгун (фото: fofg.in.ua)

Один з глядачів, приватний підприємець, сказав, що ніколи не вірив в комунізм і не вірить, що хтось  може комусь щось подарувати, на його думку в житті потрібно досягати всього самому.