У Хмельницькому люди познайомилися зі вченням Фалунь Дафа

15, 16, 17, 18 вересня 2019 року практикувальники стародавньої школи цігун Фалунь Дафа провели масові заходи в центрі м. Хмельницького, на вулиці Проскурівській. Багато людей побачили вправи, дізналися про основні принципи самовдосконалювання цієї школи цігун та про репресії її прихильників у Китаї з боку  комуністичної партії.

Для заходів сюди приїхали учні Фалунь Дафа з Києва, Вінниці та Нетішина. Крім демонстрації вправ і роздачі інформаційних матеріалів на заходах також проводився збір підписів під міжнародною петицією, що закликає притягнути Цзян Цземіня (колишнього голову компартії Китаю, який розв’язав репресії Фалунь Дафа в 1999 році) до судової відповідальності за скоєні злочини по відношенню до Фалуньгун.

Виконання енергетичних вправ цігун Фалунь Дафа на заходах

Виконання енергетичних вправ цігун Фалунь Дафа на заходах
Виконання енергетичних вправ цігун Фалунь Дафа на заходах (фото: fofg.in.ua)

Медитація за практикою Фалунь Дафа

Медитація за практикою Фалунь Дафа
Медитація за практикою Фалунь Дафа (фото: fofg.in.ua)

Відгуки глядачів про вчення та вправи Фалунь Дафа

Анатолій, пенсіонер, сказав, що на протязі життя його завжди інтересувало, яким чином можна оцінювати моральні якості людини, як визначити, чи правильно вчиняє людина. Практикувальники показали йому Книгу Чжуань Фалунь і розповіли, що ця книга дає відповідь на питання що таке моральність, а також про те, що у нашому всесвіті є Закон Істина-Доброта-Терпіння. І чим ближче людина живе до цих принципів, тим гармонійніше стає її життя.

Анатолій Дмитрович, пенсіонер
Анатолій (фото: fofg.in.ua)

Юрій (студент), Олександр (робітник), Андрій (студент) знайшли заходи практикувальників Фалуньгун позитивними, антидепресивними, які сприяють досягненню спокою. Побажали щоб люди не втрачали себе, щоб і далі такі заходи проводилися і люди придивлялись трішки і робились добрішими.

Андрій, Олександр та Юрій
Андрій, Олександр та Юрій (фото: fofg.in.ua)

Наталія та Ганна, студентки медичного коледжу: «Вправи нас зацікавили, спробуємо їх робити».

Наталія та Ганна
Наталія та Ганна (фото: fofg.in.ua)

Ліза, школярка 9 класу, 14 років: «Дуже дякую, що ви допомагаєте вберегти суспільство.»

Ліза
Ліза (фото: fofg.in.ua)

Миколай, інженер: «Зі слів ваших однодумців знаю, що є таке вчення, є такий шлях просвітлення духовного. Те, що я почув зі слів, то є добрим. Воно мало б бути і мало б розвиватись. Добре, що ви це робите, тому що люди в своїй більшості обивателі, проходять мимо, до всього ставляться байдуже. То є погано, тому що рано чи пізно, це доторкнеться і їх також, в тому чи іншому вигляді.»

Відгуки глядачів стосовно репресій послідовників Фалуньгун з боку комуністичного режиму Китаю

Надія: «Я вам бажаю удачі, побільше підписів зібрати під петицією, щоб ці репресії  припинились і людей не травмували  так, як вони роблять у Китаї. Не можна так.»

Надія
Надія (фото: fofg.in.ua)

Антон, 15 років, школяр: «Коли ти думаєш не по комуністичній, ні по іншій ідеології, і за це просто убивати людину – це по-моєму неправильно. Так як ми вже перейшли на демократичний світ, то й усі країни повинні бути демократичними. Треба щось коїти з репресіями. Як комунізм він вже починає розвалюватись в наші часи.»

Антон, 15 років, школяр
Антон (фото: fofg.in.ua)

Людмила, космоенергетик і цілитель нового часу, сказала, що буде молитися, щоб репресії припинилися: «З цієї секунди, коли я дізналася про те, які знущання йдуть над цими людьми, то, Господи, припини, зруйнуй цю систему в одну мить, в одну секунду! І прийди туди, благослови цих людей на світ, спокій, благодать, достаток. І підніми цих людей в очах всієї Землі, всього людства за те, що вони мають рацію.»

Людмила, космоенергетик і цілитель нового часу
Людмила (фото: fofg.in.ua)

Один із чоловіків на заході, коли почув  про репресії, підтрімав практикувальників: «Спаси вас Бог! Тримайтеся!»

One thought on “У Хмельницькому люди познайомилися зі вченням Фалунь Дафа

  • 28.09.2019 at 21:53
    Permalink

    досить таки цікаво,читав із захопленням.

Comments are closed.