Пуебло (Мексика): Автомобільний парад знайомить із Фалунь Дафа й викриває злочини КПК

9 грудня 2022 року практикувальники Фалунь Дафа провели автомобільний парад у Пуебло, знайомлячи жителів міста з практикою самовдосконалення й розповідаючи, як компартія Китаю (КПК) переслідує її послідовників, зокрема про насильницьке вирізання їхніх органів.

9 грудня 2022 року практикувальники Фалунь Дафа провели автомобільний парад у Пуебло
9 грудня 2022 року практикувальники Фалунь Дафа провели автомобільний парад у Пуебло

На транспаранти на можна прочитати: «Зупинити переслідування Фалунь Дафа», «Зупинити насильницьке вирізання органів», «Торгівля людськими органами — це геноцид», «Фалунь Дафа несе добро», й «Істина, Доброта, Терпіння – праведні принципи». Транспортні засоби обладнані гучномовцями, з яких лунала інформація про Фалунь Дафа і про злочини КПК.

Багато перехожих і водіїв, побачивши автомобільний парад, зацікавилися. Вони розпитували про Фалунь Дафа й хотіли більше дізнатися про переслідування.

Перехожа дівчина читає буклет про Фалунь Дафа
Перехожа дівчина читає буклет про Фалунь Дафа

Це вже третій автомобільний парад, який провели мексиканські практикувальники. Отримавши інформацію про Фалунь Дафа і про переслідування, багато перехожих та водіїв забажали дізнатися більше.

Практикувальники Фалунь Дафа провели автомобільний парад у Пуебло, головному місті Мексики
Практикувальники Фалунь Дафа провели автомобільний парад у Пуебло, головному місті Мексики

Багато людей говорили, що не чули про злочини КПК. Дехто сказав, що переслідування Фалунь Дафа треба негайно припинити. Усі, з ким спілкувалися практикувальники, дякували їм за інформування про переслідування та про злочини КПК, яка санкціонує насильницьке вирізання органів у живих людей.

Ізабелла та її старша сестра, які практикують Дафа із сусіднього штату Тласкала, узяли участь в автомобільному параді. Вони сказали: «Сьогодні ми тут тому, що підтримуємо тих практикувальників, яких переслідують у Китаї. Ми хочемо, щоби більше людей дізналися про переслідування, яке триває вже 23 роки, і допомогли покласти цьому край».

Практикувальники, які брали участь в автомобільному параді, сподіваються, що більше людей дізнаються, наскільки прекрасний Фалунь Дафа, і що Істина, Доброта, Терпіння є праведними принципами.
Практикувальники, які брали участь в автомобільному параді, сподіваються, що більше людей дізнаються, наскільки прекрасний Фалунь Дафа, і що Істина, Доброта, Терпіння є праведними принципами

Передісторія. Що таке Фалунь Дафа й чому компартія Китаю переслідує цю практику?

Фалунь Дафа (Фалуньгун) — це система самовдосконалення, яка стала поширюватися з 1992 року, коли Майстер Лі Хунчжи провів курс лекцій у місті Чанчунь, а потім на запрошення асоціації цігун ще в кількох містах Китаю. Практика ґрунтується на принципах «Істина, Доброта, Терпіння» і включає п’ять медитативних вправ. Нині Фалунь Дафа займаються більш ніж у 100 країнах та регіонах у всьому світі. Мільйони послідовників цієї духовної практики покращили своє здоров’я і характер.

Цзян Цземінь, який на той час очолював Комуністичну партію Китаю (КПК), сприйняв популярність Фалуньгун, як загрозу атеїстичній ідеології КПК. Тому 20 липня 1999 року він видав наказ про репресування практикувальників.

Під особистим керівництвом Цзяна КПК створила «Офіс 610» — позаправовий орган безпеки, повноваження якого перевищують повноваження поліцейських та судових органів. Єдиною функцією «Офісу 610» є переслідування Фалуньгун.

Вебсайт Minghui.org підтвердив загибель кількох тисяч практикувальників Фалуньгун, які втратили життя внаслідок 23-річного переслідування. Передбачається, що фактична кількість смертей значно перевищує ці дані. Ще більше практикувальників Фалунь Дафа за свої переконання зазнали незаконного ув’язнення й тортур.

Є конкретні докази злочинів КПК, пов’язаних із насильницьким вирізанням органів у ув’язнених практикувальників Фалуньгун. Зокрема їх розглянув Трибунал по Китаю, який у 2019 році назвав переслідування Фалуньгун у КНР «злочинами проти людяності».

Джерело: https://ru.minghui.org/html/articles/2023/1/1/1171288.html