У Нью-Йорку (США) глядачі високо оцінили колону практикувальників Фалунь Дафа на параді, присвяченому китайському Новому року

Тисячі людей вишикувалися вздовж Головної вулиці в районі Флашинга, одній з найбільших китайських громад у Нью-Йорку, щоб переглянути щорічний парад, присвячений китайському Новому року, який відбувся 10 лютого 2024 року. Глядачі були вражені грандіозною і яскравою ходою практикувальників Фалунь Дафа, яка, на думку багатьох, була справжньою традиційною китайською культурою.

Духовий оркестр Тянь Го виконував різні мелодії, у тому числі «Фалунь Дафа несе добро» (кит. «Фалунь Дафа хао»). Разом із небесними дівами та групою, яка виконує танець дракона, вони принесли людям радісний настрій та благословення Дафа. Видовищна команда Фалуньгун грандіозно завершувала парад, викликаючи захоплення багатьох глядачів, представників китайської громади.

Практикувальники взяли участь у параді у Флашингу (штат Нью-Йорк), присвяченому китайському Новому року, 10 лютого 2024 року
Практикувальники взяли участь у параді у Флашингу (штат Нью-Йорк), присвяченому китайському Новому року, 10 лютого 2024 року

Демонстрація краси та надії

І Чжунюань, представник Нью-Йоркської Асоціації Фалунь Дафа, сказала, що ця практика була представлена громадськості в 1992 році в Китаї і з того часу поширилася більш ніж у 100 країнах та регіонах. Вона отримала понад 5000 прокламацій, резолюцій та листів підтримки по всьому світу. «Як активні члени своїх громад, практикувальники Фалунь Дафа несуть людям гармонію, здоров’я та надію, — пояснила вона. — Ми також сподіваємося розповісти всім у Нью-Йорку та за його межами про благословення, які несуть принципи “Істина, Доброта, Терпіння”».

Багато глядачів зазначили, що вони були вражені виступами практикувальників, які, за їхніми словами, є справжньою традиційною китайською культурою. Цзе Ліцзянь, виконавчий віцеголова Демократичної партії Китаю, сказав, що його найбільше вразила група Фалунь Дафа, яка відбиває традиційну культуру Китаю. «Я записав це на відео та поділився їм у соціальній мережі X (колишній Twitter) з друзями. Багато хто сказав, що їм це дуже сподобалося».

Лі Айфей, китаянка за походженням, розповіла, що бачила практикувальників на параді кілька років тому. «Вони мають чудовий вигляд і відрізняються від усіх. Мене завжди це дуже зворушує», — сказала вона. Кастро, черговий поліціянт, сказав, що бачить практикувальників на парадах упродовж 14 років: «Вони справді чудові!»

Новий китайський іммігрант: «Дуже вражає!»

Чжан Янь, сільський лікар у Китаї, яка переїхала до США минулого року, знає, що Фалунь Дафа в Китаї незаконно переслідується. Саме тому вона здивувалася та зраділа, побачивши таку велику презентацію в Нью-Йорку. Фотографуючи своїх дітей на тлі параду, вона сказала, що рада тому, що практикувальники можуть вільно дотримуватися своєї віри в цій країні.

Вона висловила жаль, що компартія Китаю (КПК) жорстоко переслідує практикувальників Фалунь Дафа й навіть вирізає їхні органи, коли вони ще живі. «Це викриває жорстокість КПК, — із хвилюванням говорила вона. — Це також показує, що режим бреше людям та “промиває їм мізки”».

Чжан подякувала практикувальникам за їхні зусилля. «Ви дуже старанно працюєте не лише заради себе, а й заради всього китайського народу. Ваша жертва принесла Китаю благословення, тому що дедалі більше людей прокидаються і розуміють, що КПК приречена».

Лі Цин, інша нова іммігрантка, сказала, що вона була обурена, дізнавшись про вирізання органів, що відбувається в Китаї. «Я дуже вдячна практикувальникам за те, що вони виконують таку важливу роботу. Принципи «Істина, Доброта, Терпіння» є дорогоцінними для жителів Китаю та всього світу. Такі заходи, як цей, просто чудові», — сказала вона.

Ду, власник бізнесу з провінції Цзянсі, який переїхав до США місяць тому, зробив багато фотографій та відеозаписів практикувальників, на яких зображені учасники параду. «Це традиційна китайська культура. На жаль, ми більше не можемо бачити цього в Китаї. Я сподіваюся, що все більше людей зможуть познайомитися з Фалуньгун і дізнатися правду», — поділився він.

Го, який також нещодавно приїхав із Китаю, уперше разом зі своїм сином дивився парад. «Так дивно побачити таку чудову ходу до китайського Нового року! Саме таким має бути Новий рік», — додав він.

Місцеві жителі захоплюються Фалунь Дафа

Май та його дружина з провінції Гуандун сказали, що з усіх груп, що беруть участь у параді, група Фалунь Дафа найбільша та найкрасивіша. «Нам подобаються принципи “Істина, Доброта, Терпіння”, і ми насолоджуємось виступом Shen Yun. Фалунь Дафа — чудова практика! — сказала жінка. Май передав практикувальникам свої найкращі побажання.

Чжан зробив безліч фотографій практикувальників, тому що, за його словами, Фалунь Дафа є справжньою культурою Китаю. «Це справді чудово! Я пишаюся тим, що я китаєць», — вигукнув він.

Хуан із провінції Фуцзянь займається упорядкуванням будинків. Він був дуже схвильований і зробив багато фотографій для своїх друзів у Китаї. «Це найкраще. Я сподіваюся, що більше людей почнуть практикувати Фалунь Дафа», — сказав він.

Інша жінка, яка нещодавно переїхала з району Бруклін у Флашинг, прийшла зі своїми онуками. «Усім дітям подобається колона Фалунь Дафа, бо вона довга, барвиста та незвичайна. Я бажаю, щоб група Фалунь Дафа і далі збільшувалася. З кожним роком вона стає все кращою й кращою», — сказала вона.

Приносить користь громаді

Марія Гальвіс, уродженка Колумбії, нині мешкає у Флашингу. «Це чудово!» — Вигукнула вона, фотографуючи практикувальників на параді. Вона особливо похвалила плакат із написом «Істина, Доброта, Терпіння», бо вважає, що ці цінності є дуже важливими.

Інший місцевий житель Віктор Габен наголосив, що виступ практикувальників був просто фантастичним. Він сказав, що на цьому щорічному параді було багато людей, зокрема урядовців. «Те, що роблять практикувальники Фалунь Дафа, приносить користь нашій громаді. Це тому, що людям потрібні принципи “Істина, Доброта, Терпіння” (кит. “Чжень, Шань, Жень”).

 

Джерело: https://en.minghui.org/html/articles/2024/2/15/215879.html