«Важко повірити»: документальний фільм про насильницьке видаляння органів у живих послідовників Фалуньгун

Важко повірити, але в Китаї існує вилучення органів у живих в’язнів совісті, яке спонсорується державою . /epochtimes.ru/. Кен Стоун, дворазовий володар премії «Еммі» і режисер фільму «Важко повірити» практично нічого не знав про китайську духовну практику Фалуньгун. Крім того, він спочатку скептично ставився до повідомлень про
те, що з відома китайської влади у послідовників Фалуньгун вилучають органи. Але пізніше він зрозумів, що масові вбивства дійсно здійснюються в Китаї, але майже ніхто не бере це до відома.

Режисер фільму «Важко повірити» Кен Стоун. Фото надано Kay Rubacek
Режисер фільму «Важко повірити» Кен Стоун. Фото надано Kay Rubacek

«Я хотів розповісти, чому ніхто не звертає уваги, – говорить Стоун. – Це нагадало мені слова Мартіна Лютера Кінга про епоху громадянських прав в Сполучених Штатах: «Найбільшою трагедією цього періоду соціальних перетворень був не  пронизливий крик поганих людей, а жахливе мовчання хороших людей»».

Після шістдесяти з гаком показів по всьому світу і на PBS Television, документальний фільм «Важко повірити» (2015), який отримав кілька кінопремій, тепер доступний в цифровому форматі.

Ленс Говард, старший викладач географії в Університеті Клемсона, включив фільм в навчальну програму, як повідомляється в прес-релізі. «Я показував шокуючі документальні фільми про порушення прав людини на своїх лекціях і раніше, але цей фільм викликає шок. І саме тому, що в це так важко повірити, ми нікому не хочемо говорити про це, – сказав він. – Мої студенти сиділи як прикуті на своїх місцях до кінця».

Фільм був також включений в програму «Глобальні ініціативи з біоетики» Товариства етики в Нью-Йорку.

«Фільм «Важко повірити» показав нам, як легко медичні працівники утягуються в те, що є неетичним, не усвідомлюючи цього, – зазначила Есма Палджевіс, доцент Університету «Пейс». – Фільм дає нам можливість зробити паузу і переконатися, що ми дивимося на загальну картину і в змозі захистити вразливе населення світу».

Режисер Кен Стоун сказав: «Один з уроків фільму «Важко повірити» в тому, що так багато хороших людей – так багато з нас – не просто мовчали, ми навіть не звернули уваги. Я сподіваюся, що цей фільм змусить більше людей прокинутися».

Джерело: http://www.epochtimes.ru/trudno-poverit-dokumentalnyj-film-ob-izvlechenii-organov-u-zhivyh-lyudej-dostupen-v-tsifrovom-formate-99029264/