Польща. Старовинний Краків вітає духовий оркестр практикуючих Фалуньгун

(Minghui.org) Духовий оркестр Тянь Го, що складається з практикуючих Фалунь Дафа, був запрошений виступити в польському місті Кракові 26 і 27 серпня і зустрів захоплені оплески глядачів.

http://ru.minghui.org/html/articles/2016/9/5/1136525.html
Духовий оркестр Тянь Го виступив на головній площі Кракова 26 і 27 серпня

Це була четверта зупинка в турне після Відня (Австрія) 23 серпня і міст Сегед та Егер в Угорщині 20 і 21 серпня.

Краків є другим за величиною містом в Польщі, яке з XI по XV століття було столицею царства Польського. Оркестр виступив на головній площі міста, побудованій в XIII столітті, де швидко зібралася численна юрба.

Польською та англійською мовами практикуючий розповів про мирну медитативну практику Фалунь Дафа, а потім повідомив аудиторії, що її послідовників в даний час жорстоко переслідують в Китаї. Багато перехожих уважно слухали і підписали петицію на підтримку Фалуньгун.

Деякі перехожі йшли за оркестром під час чотиригодинної ходи по всьому місту. «Ця музика прекрасна! Її дуже приємно слухати, і вона несе позитивну енергію», – сказав один з них.

«Так, це дійсно чудово. Я чув про Фалунь Дафа раніше. Вони [практикуючі] докладають великих зусиль, щоб захистити свою віру», – зауважив інший.

Рассел Шенкман і Клер Джонс, пара зі Швейцарії, слухали музику протягом довгого часу. Шенкман захоплювався величними мелодіями. Він сказав, що буде шукати додаткову інформацію про Фалунь Дафа в Інтернеті і сподівається, що переслідування скоро закінчиться.

«Ваші зусилля будуть оцінені по достоїнству»

Два туриста з Іспанії, мати і дочка, сказали, що дуже люблять музику. «Я працюю гідом, – сказала мати.- Чи не могли б ви розповісти мені більше про прекрасну музику цього оркестру і про Фалунь Дафа»?

http://ru.minghui.org/html/articles/2016/9/5/1136525.html
Глядачі насолоджуються музикою оркестру

Коли практикуючий згадав про переслідування практики в Китаї, мати сказала, що вона прочитала про насильницьке видаляння органів у практикуючих в Китаї в іспанській газеті. «Продовжуйте ваше діло! Це змінить ситуацію – більше людей почують про це, – сказала вона.- Ваші зусилля неодмінно зіграють свою роль і будуть оцінені».

Віктор Крістіонсон і його дружина приїхали з Ісландії. Віктор сказав, що пам’ятає, як Цзян Цземінь, колишній китайський лідер, який заборонив Фалунь Дафа, відвідував Ісландію в 2002 році і тиснув на уряд з метою заборонити практикуючим в’їзд в країну. Багато людей в Ісландії підтримали практикуючих, і одна з газет опублікувала статтю на цілу сторінку з вибаченнями перед ними.

Тепер, коли ЗМІ повідомляють про насильницьке видаляння органів у Китаї, Крістіонсон вважає, що ще більше людей зрозуміють, наскільки жорстока Комуністична партія Китаю насправді. Він сказав, що додаткову інформацію про Фалунь Дафа знайде онлайн і в основній книзі «Чжуань Фалунь».

Француз Ісель, що працює в Кракові, був вражений музикою і задавав багато питань. Він підписав петицію, що закликає покласти кінець переслідуванню в Китаї, і вивчив чотири вправи.

«Спасибі за те, що познайомили мене з Фалунь Дафа. Практика дійсно чудова. Я продовжу робити вправи і прочитаю більше інформації в Інтернеті», – сказав він.

http://ru.minghui.org/html/articles/2016/9/5/1136525.html
Багато перехожих підписують петицію на підтримку практикуючих

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2016/9/5/1136525.html