Як із злочинця я перетворився завдяки Фалунь Дафа на добропорядну людину

Моє життя до знайомства з Фалунь Дафа

Будучи підлітком, я був абсолютно некерованим. Як і багато моїх однолітків, я не слухав настанов батьків, не дотримувався ніяких правил нормальної поведінки і спілкування з людьми. Я був заводієм і не хотів обмежувати себе ні в чому, ніхто не міг приборкати мою буйну вдачу. Я завжди знаходив можливість побити будь-якого підлітка, який мені не подобався.

Мої батьки багато працювали і змушені були віддавати важко зароблені гроші на лікування постраждалих від моїх побоїв.

Коли мені було близько 20 років, в країні почався бум будівництва. У місті з’явилося багато висотних будинків. У цей час для мене не існувало ніяких обмежень. Для того, щоб отримувати контракти на будівництво, я зібрав навколо себе більше ста «помічників». Ми монополізували будівельні проекти в нашому районі, використовуючи насильство і залякування. Керуючи групою бандитів, я став тираном в будівельному бізнесі і покладався тільки на силу.

Люди говорили, що я виглядав злою людиною, готовою на вбивство. Оскільки я отримував багато контрактів на будівництво, грошей у мене було також багато. Більшість людей в нашій групі не мали ніякої освіти. Гроші діставалися нам легко, і ми так само легко їх витрачали. Збиралися разом і проводили час в клубах та інших місцях розваги. Чотири пороки повністю охопили нас: обжерливість, пияцтво, розпуста і куріння. Я почав приймати наркотики, мене оточували різні жінки, але це не приносило мені задоволення. Мене не покидало відчуття порожнечі. Часом я відчував сильні болі. Так проходило моє життя.

Додому я повертався тільки кілька разів на рік. Мої батьки і дружина не могли змінити мене. Я не міг контролювати себе і не міг впоратися зі своїм власним життям.

Коли мені було десять років, я дивився телесеріал «Подорож на Захід», де монах Тан вознісся на Небеса. У моїй свідомості з’явилася картина: люди сиділи на Небесах і чекали мене. У мене виникла думка: «Я не є життям цієї Землі». Потім я часто згадував той епізод.

Знайомство з Фалуньгун

http://mailuncensoredchina.mobi/?p=879
Фалунь Дафа (Фалуньгун), фото, медитація, здоровий спосіб життя

У 1996 році я приїхав відвідати свою сім’ю. Я побачив, що мій батько сильно змінився в результаті практики Фалуньгун. Раніше він страждав від багатьох хвороб, а тепер вони пройшли у нього безслідно. Він кинув курити і навіть відмовився від дорогих сигарет, які я йому привіз. Я дізнався, що Фалунь Дафа (Фалуньгун) – це практика вдосконалення цігун високого рівня, яка допомагає людям поліпшити здоров’я і підвищити моральність, стати хорошою людиною. У 1999 році почалося переслідування практикуючих Фалуньгун. Я розповідав своїм друзям історії послідовників Фалуньгун про те, що люди керуються принципом «Істина-Доброта-Терпіння», прагнуть стати хорошими людьми і допомагають іншим.

У 2006 році батько строго сказав мені: «Тобі необхідно послухати лекції Майстра Лі Хунчжи!» І, почавши слухати лекції, я відразу кинув курити. Я дійсно відчув силу Фалунь Дафа. Але моя дружина і друзі не змогли зрозуміти цього. Вони вважали користь, пияцтво і боротьбу нормальним моїм станом. Важко повернути втрачене. Зовнішні спокуси створювали мені сильні перешкоди, і з часом, перебуваючи в своєму колишньому оточенні, я знову повернувся до розгульного життя і перестав практикувати Фалунь Дафа.

Додому я приїжджав два-три рази на місяць і завжди відчував, що це тільки моя оболонка поверталася назад, а мої серце і розум десь блукали. Одного разу, коли я після сварки йшов з дому, а дружина не могла мене зупинити, вона схопила ніж і хотіла мене вбити. Але раптом вона заспокоїлася і дозволила мені піти. У той час я подумав, що це дивно, і знову згадав своє бачення: «Я не є життям цієї Землі».

Я продовжував вживати наркотики, страждаючи при цьому. І батько мені сказав: «Син, повертайся. Тільки Фалунь Дафа може врятувати тебе». У 2011 році я знову почав займатися Фалуньгун. Я покінчив з бандитським способом життя, який тривав двадцять років. Тепер в роботі я дотримуюся природного ходу речей і не борюся з конкурентами за будівельні об’єкти.

Я серйозно ставлюся до практики Фалунь Дафа. У перший же місяць занять Фалуньгун моє тіло і свідомість почали очищатися. Я поправився на 10 кілограмів і перетворився з худої людини з жовтим кольором обличчя і очима вбивці в усміхнену людину.

20 років моєї кримінальної діяльності відбилися на моїй зовнішності, і я виглядав як бандит. На самому початку моєї практики Фалунь Дафа моя зовнішність ще не встигла змінитися, і люди боялися мене. Один хлопчик запитав у своєї матері, яка теж займалася Фалуньгун: «Мама, хіба практикуючий може так виглядати?»

Протягом одного року Фалуньгун змінив мою зовнішність, я став виглядати як нормальна добропорядна людина. Практика допомогла мені стати здоровим, очистила мою душу і змінила мій характер.

Я дуже дорожу Фалунь Дафа і намагаюся добре удосконалюватися. Іноді відвідую місця, де знаходяться виправно-трудові табори і центри ув’язнення, щоб допомогти незаконно засудженим послідовникам Фалуньгун пережити цей важкий для них час.

Я зрозумів, що тільки Фалунь Дафа може допомогти мені бути хорошою людиною. Фалуньгун змінив моє життя, яке вело мене до загибелі.

Послідовник Фалуньгун з Китаю.
Джерело: http://mailuncensoredchina.mobi/?p=879