У Львові на День міста пройшли масові заходи послідовників Фалуньгун

В період з 3 по 5 травня 2019 року, під час святкування Дня міста, у Львові пройшли масові заходи прихильників практики Фалуньгун (або Фалунь Дафа) з України та Польщі. Події відбулися біля пам’ятника Т.Г. Шевченку на проспекті Свободи. Крім роздачі інформаційних матеріалів і демонстрації вправ практикуючі також роз’яснювали факти переслідувань учнів Фалунь Дафа у Китаї з боку комуністичного режиму.

Практика Фалунь Дафа у Львові
Практика Фалунь Дафа у Львові

На акціях люди цікавилися, що означають рухи у вправах Фалуньгун і що треба уявляти собі під час їх виконання, про що треба мислити, а також поділилися своїми думками про практику і репресії у Китаї:

Анна, кадровий працівник, юрист: «Все що є позитивним, все що приносить користь, я, як кажуть, підтримую. Так що бажаю вам всього, щоб більше людей займалося своїм здоров’ям, позитивом і менше було в житті негативу».

Виконання вправ Фалуньгун у Львові на День міста, біля пам’ятника Т.Г. Шевченку
Виконання вправ Фалуньгун у Львові на День міста, біля пам’ятника Т.Г. Шевченку. Медитація

Оксана, автор екологічних проектів: «Все-таки ми є люди і ми повинні любити один одного, допомагати один одному, шанувати один одного. Це є головна ціль. І я все кажу – жити потрібно в любові: любов до Батьківщини, любов до природи, любов до людей, і тоді добро врятує цей світ. Любові, добра і благополуччя всім нам. Бо це є головне. Все утворено з добра та любові і кожна людина має право на свободу релігії, свободу віросповідання.»

Оксана, автор екологічних проектів: «...Все утворено з добра та любові і кожна людина має право на свободу релігії, свободу віросповідання.»
Оксана, автор екологічних проектів: «…Все утворено з добра та любові і кожна людина має право на свободу релігії, свободу віросповідання.»

Один чоловік, коли почув, що в Китаї комуністичний режим переслідує практикуючих Фалунь Дафа, зразу ж засудив репресії і саму комуністичну партію, бо сам був ув’язнений на 10 років у радянські часи тільки через те, що його рідний брат вступив до ОУН УПА.

Іноземець з Італії сказав, що не знав про репресії в Китаї людей за їхні духовні переконання, зокрема учнів Фалунь Дафа. Він також підняв тему про деякі соцмережі та про їх заборону в Китаї. Дівчина іноземця також приєдналася до розмови, сказала, що цігун – це добре й охоче взяла календарик з короткою інформацією про Фалунь Дафа.

До практикувальників лунали запитання: чим вони заробляють та де беруть гроші на проведення таких акцій. На що практикуючі Фалуньгун розповіли, що Фалунь Дафа – це безкоштовна практика самовдосконалювання, в якій брати платню категорично заборонено, і практикувальники приїхали до Львова за власні кошти у ці святкові дні, щоб розказати львів’янам про цю гарну практику і розповісти про власний досвід.

Дві жінки підійшли й охоче спілкувалися з учнями Фалунь Дафа. Вони були раді зустрічі з практикуючими Фалуньгун: «Добре, що ви приїхали у наше місто».

Люди спілкуються з практикуючими , дізнаються про практику самовдосконалення Фалунь Дафа та про репресії її прихильників у Китаї

Один турист із Польщі, вивчив вправи і на наступний день прийшов знов, щоб дізнатися більше про практику Фалуньгун.

Чоловік, який був у Китаї, вивчав китайську мову, почувши про репресії послідовників Фалуньгун у Китаї з боку влади, вжахнувся: «Хіба може таке бути в наш час?!»

Дуже багато людей цікавилося, чи є група практикувальників у Львові.

Одна жінка відчула чисте поле гармонії на місці заходу і довго спостерігала за виконанням медитативних вправ у «гармонійному полі».

До практикуючих підходили військові. Вони гарно сприйняли інформацію про практику самовдосконалення та почули правду про репресії в Китаї.

Студент із Чернівців, який замислюється про призначення життя людини, дуже зацікавився вченням Фалунь Дафа на місці заходу. Практикуючі порадили йому прочитати книгу «Чжуань Фалунь».