Вечір пам’яті із запаленими свічками, присвячений 18-й річниці переслідування Фалунь Дафа в Китаї

(Minghui.org) Вісімнадцять років тому (25 квітня 1999 року) близько 10 000 практикуючих Фалунь Дафа приїхали до Пекіна, щоб провести мирну апеляцію на захист практикуючих, які кілька днів тому були незаконно затримані в прилеглому місті Тяньцзіні. Три місяці по тому глава компартії Китаю Цзян Цземінь почав загальнонаціональне переслідування Фалуньгун.

Нещодавно на веб-сайт «Мінхуей» надійшло багато повідомлень про заходи, проведені практикуючими по всьому світу в ознаменування цієї особливої події. Нижче ми наводимо добірку повідомлень про події, що пройшли 25 квітня 2017 року в Торонто, Лос-Анджелесі та Детройті.

Торонто

Слідом за мирною акцією протесту перед китайським консульством практикуючі Торонто провели захід в центрі міста, а ввечері відбувся вечір пам’яті із запаленими свічками перед китайським консульством.

Шень, учасниця мирної апеляції 1999 року, сказала, що пам’ятає цю сцену через багато років: «Всі практикуючі зберігали спокій. Ми не розмовляли голосно і не шуміли. Поруч зі мною стояв професор з відомого університету Цінхуа. Ми розповіли перехожим, а також черговим поліцейським про фізичну і духовну користь, яку ми отримали від Фалунь Дафа. Вони зрозуміли і погодилися з нами».

http://fofg.in.ua
Вечір пам’яті із запаленими свічками в Торонто 25 квітня 2017 року

Фань Веньто, мати якої в даний час знаходиться в ув’язненні в Китаї за практику Фалунь Дафа, виступила на цьому заході. «Моя мати Ло Яньцзі почала практикувати в 1994 році. Внаслідок чого її здоров’я покращілося, і вся наша сім’я була щаслива». Однак коли у 2000 році Ло Яньцзі вирушила в Пекін, щоб подати апеляцію на захист Фалунь Дафа, вона була затримана поліцією і пізніше засуджена до 15 років позбавлення волі. Вона хотіла подати апеляцію, але її заява була відхилена.

Фань сказав: «Моя мама все ще перебуває у в’язниці в провінції Хейлунцзян. Я сподіваюся, що ще більше людей допоможе зупинити це переслідування».

Девон Мюррей, студентка коледжу Джорджа Брауна, спостерігала за мітингом і поспілкувалася з практикуючими. Вона зазначила: «Мені подобаються принципи “Істина, Доброта, Терпіння”, тому що вони можуть бути застосовані до всіх і потрібні суспільству. Це ті, хто пригнічує Фалунь Дафа і жорстоко поводяться з практикуючими, повинні бути в тюрмі».

Детройт

Нещодавно практикуючі відвідали громадські заходи, що проходили в Мічиганському університеті міста Анн-Арбор, а також в університеті Уейна міста Детройт, щоб познайомити громадськість про Фалунь Дафа і розповісти про триваюче переслідування в Китаї.

Одна китайська студентка поспілкувалася з практикуючими і задала багато питань. Зрештою, вона сказала: «Тепер я знаю, що Цзян – найжорстокіший злочинець».

http://fofg.in.ua
Практикуючі Фалунь Дафа виконують вправи біля університету Уейна в місті Детройт, штат Мічиган

Після того, як студентка дізналася про те, як жорстоко поводяться з практикуючими в Китаї за їх переконання, вона подякувала практикуючого і сказала: «Це дуже важливо. Я опублікую цю інформацію на своїй сторінці в Facebook, щоб більше людей могли дізнатися про це».

Лос Анджелес

25 квітня 2017 року практикуючі Лос-Анджелеса зібралися перед китайським консульством для проведення вечора пам’яті із запаленими свічками.

Хелен Лі сказала, що в даний час Фалунь Дафа практикують в понад 100 країнах світу. «У Китаї більше 270 мільйонів чоловік вирішили вийти з лав китайських комуністичних організацій після того, як дізналися, яких збитків завдав країні комуністичний режим протягом декількох десятиліть».

http://fofg.in.ua
Вечір пам’яті перед китайським консульством в Лос-Анджелесі 25 квітня 2017 року

Е Kе, організатор заходу, сказав, що переслідування триває дуже довго: «Вісімнадцять років – це довгий термін. Переслідування зачепило десятки мільйонів практикуючих, а також членів їх сімей».

Він продовжив: «Переслідуючи принципи “Істина, Доброта, Терпіння”, комуністична партія підірвала традиційні цінності, поставивши під загрозу Китай і китайців».

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/5/2/1139737.html