Телевізійний продюсер: «Знайти своє місце в житті»

Оlena-london-olga Фалунь Дафа
Оlena-london-olga

Олена, телевізійний продюсер, шукала свій шлях у житті багато років: «Я, точно дитина, завжди відчувала себе загубленою. В юності я не знала, чому себе присвятити. Мої батьки ставилися до мене якось дивно. Я відчувала себе чужою. Мені подобалося подорожувати і зустрічати нових людей. Подорожуючи, я намагалася знайти своє місце в житті, своє справжнє призначення».

Олена народилася в Парижі, прожила в Лондоні більше 30 років. Два роки тому вона переїхала до Іспанії. До цього багато років вона подорожувала по світу в пошуках сенсу життя. Олена повернулася додому, коли зрозуміла, що немає необхідності шукати далі.

У пошуках сенсу життя

Наприкінці 1998 року Олена зустрілася зі своїм стародавнім  товаришем  у продуктовому магазині. Її товариш, дізнавшись, що Олена займається цілительством з допомогою індійських методів лікування, дав їй контакти групи практикуючих, які ніби-то також займаються лікуванням хвороб. Олена сподівалася зустріти однодумців.

Але приїхавши на місце, Олена побачила групу людей, що виконувала плавні вправи. Вона зрозуміла: «Вони не лікують хвороби людей. Я помилилася. Але я хочу спробувати, раз вже  прийшла ». Таким чином, вона залишилася і вивчила вправи Фалунь Дафа. Вона не знала, що й думати, але відчула сильну енергію від вправ.

З цікавості вона знову повернулася до практики через тиждень. Біль, яку вона відчувала в ногах, зникла. Практикувальники дали їй книгу під назвою «Фалуньгун». Читаючи її, вона отримала відповіді на запитання, які давно мучили її.

«Мене пронизували унікальні відчуття, – каже Олена. – Наприклад, у мене відкрилися надздібності. Я могла бачити інші простори. Але не могла зрозуміти, що я бачу. І не було нікого, з ким я могла б поділитися досвідом. Я знала про існування надприродних явищ, але мало хто говорив про них.

У книзі «Фалуньгун» я знайшла пояснення цьому в декількох простих реченнях. Це звучало дуже раціонально і розумно. Я вирішила продовжити практикувати Фалуньгун ».

Але в книзі ясно говориться, що практикуючим не можна лікувати хвороби іншим. Олена любила допомагати іншим, рятувати людей від хвороб. Їй було важко прийняти цей принцип, але вона хотіла дізнатися більше. Разом з практикувальниками Фалунь Дафа жінка поїхала в Манчестер  подивитися відео лекції Вчителя Лі. Разом з однодумцями  вона також читала книгу «Чжвань Фалунь» (головна книга для вдосконалення за Фалунь Дафа),  виконувала вправи Фалуньгун.

«Я побачила, що від відео із зображенням Вчителя Лі випромінювалися  золоті промені, – згадує Олена, – промені оточили все моє тіло. Мені було так гармонійно, як ніби–то я купалася у їх золотавому сяйві. Я була вражена”. Вона продовжувала дивитися відео і виявила, що все, що сказав Учитель Лі, було дуже логічно. Це викликало у неї довіру до слів Вчителя Лі, і вона вирішила продовжувати практикувати Фалуньгун. У цей час вона відпустила свою пристрасть до лікування хвороб.

Олена відчула, що вона, нарешті, знайшла своє призначення: «Я дійсно відчула, що знайшла свою долю. Я відчувала себе подібно дереву, яке пустило коріння, пустило коріння у Всесвіті ».

Стати по-справжньому гарною людиною

Відносини з батьками завжди були великою проблемою для Олени: «Моя мама – сильна особистість. Вона завжди вважає себе правою і прагне керувати іншими. Наприклад, вона завжди критикувала мене, вказуючи, що мені робити. Це завдавало мені глибокого болю. Я не знала, як змінити ситуацію. У своєму рідному домі я відчувала себе, як у в’язниці. Мене обмежували так сильно, що це виходило за межі мого терпіння. Я шукала можливості знову подорожувати ».

Вона поїхала в Лондон, коли стала дорослою, приблизно 30 років тому. Повернувшись два роки тому в батьківський дім, Олена відчула, що її батьки все ще ставляться до неї, як до 10-річної  дитини. У неї було важко на серці.

Але вона дізналася з вчення Фалунь Дафа, що практикувальник повинен дивитися в себе. «Це перша річ, яку я дізналася, – говорить Олена.- Рішення проблеми знаходиться всередині кожного. Не шукай зовнішні причини і не вказуй пальцем на інших, опиняючись перед конфліктами. Але заспокойся і подивися в себе без виставляння умов ». Вона припинила сперечатися з матір’ю.

Через якийсь час вона виявила, що її мати стала набагато м’якшою. Олена сказала, що почала ставитися до матері, як вона б ставилася до дитини, і запропонувала їй любов, якої потребує будь-яка людина. Вона дбала про свою матір без нарікань. Незабаром Олена відчула, що мати прийняла її і їх непорозуміння зникли.

Кожна людина повинна засудити переслідування Фалуньгун

Переслідування Фалуньгун в Китаї почалося через шість місяців після того, як Олена вирішила практикувати Фалуньгун. Спочатку вона не могла зрозуміти причину жорстоких репресій, оскільки повідомлення в ЗМІ були короткими і суперечливими. Пізніше, вона дізналася з лекції Вчителя Лі, що переслідування не обмежується кордонами Китаю. Воно стосується всіх, і кожна людина повинна зробити вибір між добром і злом.

«Кожна думка може зіграти позитивну або негативну роль в розвитку або зупинці переслідування. Я практикувальниця Фалунь Дафа, і всі мої рішення впливають на практикувальників  у Китаї. Я зрозуміла свою відповідальність », – каже Олена. Вона плакала, читаючи інформацію про звірячі тортури, яким піддавалися співучні в Китаї.

Олена не шкодує сил для поширення інформації про репресії і припинення переслідування, включаючи розповсюдження листівок Фалуньгун на площі Лестер-Сквер у Лондоні. Вона згадує: «Спочатку я стояла там з листівками в руках, як статуя. Я чекала, щоб люди підійшли до мене і взяли листівки з моїх рук. Я відчувала себе ніяково, боячись здатися фанатичною. Але я знала, що повинна зробити це, щоб допомогти практикувальникам, переслідуваним у Китаї». Тепер вона з радістю поширює листівки, щоб інформувати людей про переслідування.

Як телевізійний продюсер, Ольга хоче зняти фільм, що викриває переслідування Фалуньгун і насильницьке вилучення органів у Китаї.

«Я хочу створити архівний документ про переслідування для майбутніх поколінь, – говорить Олена, – щоб ті, хто ще не знає правду, дізналися про те, що відбувається в Китаї. Я сподіваюся, що люди, що планують поїздку до Китаю в рамках трансплантаційного туризму, отримають можливість дізнатися про звірства, що відбуваються там. Вони повині знати, що відмова від трансплантації органів у Китаї може вартувати життя в Китаї іншій людині. Кожна людина повинна прийняти обгрунтоване рішення».

Олена,практикувальниця за Фалунь Дафа з Європи .

Версія англійською мовою знаходиться на: http://en.minghui.org/html/articles/2015/11/22/153777.html