м. Одеса – “Ганебні переслідування Фалуньгун у Китаї треба негайно зупинити!”

Переслідування Фалуньгун у Китаї
Фото мирних масових акцій з різних країн в підтримку Фалунь Дафа

У портовому місті Одесі триває щоденний марафон зі збору підписів «DAFOH» («Міжнародна Агенція Лікарі проти насильницького видаляння органів») А також під колективним позовом проти Цзянь Цземіня, як одноосібного ініціатора репресій Фалуньгун в Китаї. Репресії розпочалися в 1999 році і тривають дотепер.

Підписують петиції люди різних національностей, так як Одесса гостинно вітає і приймає усіх туристів, з різних країн світу.
Багато китайських громадян, що проживають в Україні, вперше тут отримують інформацію про те, що українці знають про безпрецедентні антиконституційні та жорстокі репресії Фалуньгун у Китаї і засуджують їх. Вони отримують матеріали в центрі м. Одеси, на Дерибасівській. Тут можна також поставити свій підпис під колективним позовом в Верховний суд  Китаю, із звинуваченням Цзянь Цземіня в репресіях послідовників Фалуньгун.
У сонячну чи похмуру погоду, щодня послідовники Фалунь Дафа м.Одеси піклуються про те, щоб побільше людей узнали про незаконне, не конституційне переслідування в Китаї, про злочини компартії Китаю проти людяності, проти Фалуньгун.
Такі акції не байдужих громадян, що збирають підписи під петиціями проти насильницького видаляння органів у послідовників Фалуньгун можна побачити в Дніпропетровську, Краматорську, Харкові, Києві, Львові, Рівному. Луцьку та інших містах України.
“Переслідування Фалуньгун у Китаї ганебні, і їх треба негайно зупинити!”- такі думки висловлюють більшість людей, що підписують петиції.