Міжнародна художня виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень Україна» відкрилась в Павлограді

Експозиція почала свою роботу в Павлоградському історико-краєзнавчому музеї і відбуватиметься з 18 по 28 квітня 2017 року. Всього представлено 40 картин 12 художників з Австралії, Канади, Тайваню та інших держав. Всіх їх об’єднало те, що вони в якийсь момент свого життя почали самовдосконалюватися за принципами всесвіту «Істина Доброта Терпіння» (на кит. Чжень Шань Жень).

Міжнародна художня виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень Україна» в Павлограді (2017р.)
Міжнародна художня виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень Україна» в Павлограді (2017р.)

Виставка складається з двох частин. Перша частина – відображає красоту самовдосконалювання людини за принципами «Істина Доброта Терпіння» (принципи системи Фалунь Дафа), дгуга – репресії послідовників Фалунь Дафа в Китаї. Своє бачення всесвіту та життєвих ситуацій, в яких побували автори, вони відображають на своїх полотнах. Більшість картин написані маслом на полотні, також присутні кілька картин, написаних тушшю по шовку.

Треба сказати, що представлені полотна – це копії, зроблені за високоякісними технологіями в Канаді з дотриманням оригінальних розмірів картин. Це дозволяє проводити виставку «Мистецтво Чжень Шань Жень Україна» одночасно на всіх континентах Землі. Оригінали ж картин знаходяться в Художньому музеї м. Нью-Йорк. Але це ніскільки не засмучує глядачів. Вони з задоволенням відвідують цю експозицію. Ось що пишуть деякі з них в книзі відгуків.

Антоніна: «Виставка дуже сподобалася. Чудові картини наповнені духовним змістом, красою, життєвою енергією. Величезне спасибі організаторам за таку можливість і особливо екскурсоводу за проведення екскурсії і цікаву змістовну розповідь».

Ксенія: «Дивовижна за своєю енергетикою виставка. Картини випромінюють світло і сяють. Відмінна мотивація задуматися про закони світобудови, про добро і зло, цінності світу. Велика подяка організаторам і нашому екскурсоводу».

Максим та Марія: «Дякуємо за можливість познайомитися з китайською культурою, живописом, філософією, особливостями політичних реалій. Із задоволенням послухали екскурсовода і щиро раді, що з мистецтвом Китаю змогли познайомити дітей. Без сумніву, цю виставку ми будемо довго згадувати і осмислювати».

Міжнародна художня виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень Україна» в Павлограді (2017р.)
Міжнародна художня виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень Україна» в Павлограді (2017р.)

Науковий співробітник музею, Віталій, сказав, що в картинах художньої виставки «Мистецтво Чжень Шань Жень Україна» є і експресія, і імпресія. На його думку ці твори мистецтва містять в собі не тільки естетичну красу, але й духовність. І таке поєднання не можливо купити ні за які гроші.

Організатори виставки раді, що експозиція сподобалась багатьом людям, які її відвідали, серед них були творчі люди Павлограду та мер міста.