Лондон. Практика Фалунь Дафа представлена на студентському міжконфесійному заході

(Minghui.org) 23 березня 2017 року в Королівському коледжі Лондона в рамках міжконфесійного тижня університету пройшов захід «Злиття віри», присвячене етнічному та релігійному різноманіттю університетського містечка. Захід, представлений як «вечір, де виконавське мистецтво стикається з релігією і культурою», зібрав представників різних студентських організацій, які продемонстрували різноманітні культури і вірування за допомогою танцю, музики і поезії. Члени студентського товариства Фалунь Дафа, взявши участь в святкових заходах, представили мирну духовну практику (також відому, як Фалуньгун) і розповіли про її переслідування в Китаї.

Практикуючі Фалунь Дафа продемонстрували вправи і поділилися своїм досвідом вдосконалювання і відповідності принципам Дафа «Істина, Доброта, Терпіння». Один практикуючий розповів, як його батько в Китаї був поміщений у в’язницю на 15 років за відмову залишити практику Фалунь Дафа. Багато слухачів були щиро зворушені його історією.

Координатор Королівського коледжу Лондона з практикуючими Фалунь Дафа
Координатор Королівського коледжу Лондона з практикуючими Фалунь Дафа

Координатор заходу: «Фалуньгун випромінює величезну енергію»

Емма, координатор студентської організації коледжу і організатор «Злиття віри», вперше дізналася про Фалунь Дафа на заході. Вона сказала, що була рада побачити демонстрацію вправ і відчула величезну енергію, що йде від практикуючих.

Емма підкреслила: «Багато людей ще не знають про Фалунь Дафа і про те, що відбувається в Китаї. Подібні заходи допомагають студентам більше дізнатися про різні культури і віровчення».

Президент індуїстської асоціації коледжу: «Здорово, що мільйони людей в світі практикують Фалуньгун!»

Сім студенток азіатського походження, які належать до індуїстської асоціації коледжу, представили класичний індійський танець на заході «Злиття віри». Вони вчаться в різних коледжах і на різних факультетах, і всі виросли тут, в Європі.

Того вечора вони вперше дізналися про Фалуньгун. Одна з них сказала: «Практикуючі виглядають дуже спокійними. Ви випромінювали спокій і гармонію, сидячи в медитації на сцені».

Акшайя, президент індуїстської асоціації та хореограф індійського танцю, була зворушена безкомпромісною мужністю практикуючих Фалуньгун в Китаї. Вона сказала: «Ми вперше дізналися про Фалуньгун. Нам всім це дуже цікаво. Спокій і миролюбність, які виходять від практикуючих, просто дивовижні!»

Вона продовжила: «Історія переслідування, через яке пройшли практикуючі, торкнула нас. Найбільше мене вразило, що майже 100 мільйонів чоловік практикують Фалуньгун, хоча він переслідується в Китаї. Це здорово!”

Голова Християнської асоціації коледжу: «Люди не можуть жити без віри»

Голова християнської асоціації Королівського коледжу раніше чув про переслідування Фалуньгун, але тільки завдяки заходу «Злиття віри» більше дізнався про Фалунь Дафа, і став краще розуміти всесвітні зусилля, спрямовані на припинення переслідування.

Він сказав: «Я знаю, що християни теж переслідуються в Китаї. Люди не можуть жити без віри. Історія Фалуньгун теж свідчить про це».

Він вказав, що його віра в Бога дала йому мужність, надію і напрямок в будь-якій ситуації, з якою б він не стикався в житті. «В Фалуньгун я бачу ту ж надію», – сказав він.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/3/28/1139368.html