Практикуючі Фалуньгун звертаються до президента Дональда Трампа напередодні візиту в США голови КНР Сі Цзіньпіна

(Minghui.org) 4 квітня 2017 року, напередодні зустрічі президента США Дональда Трампа з головою КНР Сі Цзіньпіном, практикуючі Фалуньгун зібралися перед Білим домом. Вони закликали президента Трампа переконати голову Сі припинити переслідування Фалуньгун, яке триває вже 18 років, і залучити до правосуддя колишнього главу Комуністичної партії Китаю (КПК) Цзян Цземіня, який особисто несе відповідальність за початок жорстокого переслідування Фалуньгун в 1999 році.

Практикуючі Фалуньгун закликають президента Дональда Трампа переконати голову КНР Сі Цзіньпіна припинити переслідування Фалуньгун у Китаї
Практикуючі Фалуньгун закликають президента Дональда Трампа переконати голову КНР Сі Цзіньпіна припинити переслідування Фалуньгун у Китаї

Юй Чженьцзе, що практикує Фалуньгун, яка перебувала в ув’язненні в Харбіні (провінція Хейлунцзян, Китай) за свою віру, взяла участь в цьому заході. Вона висловила надію, що президент Трамп переконає голову Китаю Сі зупинити переслідування.

Лінь, практикуючий з Вашингтона, сказав репортерові: «Ми сподіваємося, що президент Трамп зможе переконати голову Китаю Сі залучити Цзян Цземіня до правосуддя».

Джон, який працює в Американській федерації праці та Конгресі виробничих профспілок, сказав, що ніколи не бачив настільки добре організованої акції протесту. Він висловив надію на те, що президент Трамп почує голос практикуючих Фалуньгун. Джон зазначив, що хоча порушення прав людини та переслідування релігійних послідовників компартією Китаю – важливі події, американські засоби масової інформації рідко повідомляють про це.

Практикуючі Фалуньгун тримають плакати с закликом припинити переслідування у Китаї та залучити Цзян Цземіня до правосуддя
Практикуючі Фалуньгун тримають плакати с закликом припинити переслідування у Китаї та залучити Цзян Цземіня до правосуддя

Амір Арбад, виконавчий директор фінансової компанії, приїхав до Вашингтона з сім’єю і побачив захід Фалуньгун. Він прочитав інформацію про переслідування і насильницьке видаляння органів у живих практикуючих Фалуньгун і інших в’язнів совісті, санкціоновані КПК. Арбад сказав: «Невинних людей не повинні переслідувати. Немає нічого неправильного в тому, щоб слідувати принципам «Істина, Доброта, Терпіння”. Злочини КПК, пов’язані з насильницьким вилученням органів у живих людей, є безпрецедентними. США повинні розглядати це питання, як пріоритетне, тому що воно є набагато більш важливим, ніж питання, пов’язані з Південно-Китайським морем і торговим партнерством. Я ніколи не буду займатися бізнесом з урядом, який витягує органи у живих людей … Це питання прав людини. Людина, яка почала це переслідування, повинна бути покараною».

Равіканд з Індії сказав, що читав в індійських засобах масової інформації про Фалуньгун і що жителі Індії вільно практикують Фалуньгун. Він вважає, що Цзян повинен постати перед правосуддям, «тому що злочинця повинні судити в незалежності від того, ким він є і скільки йому років».

Практикуючі Фалуньгун розповідають перехожим про переслідування цієї практики в Китаї під час заходу біля Білого дому
Практикуючі Фалуньгун розповідають перехожим про переслідування цієї практики в Китаї під час заходу біля Білого дому

З травня 2015 року понад 200 000 практикуючих Фалуньгун і членів їх сімей подали позовні заяви проти Цзян Цземіня.

Практикуючі Фалуньгун продовжуватимуть свої мирні акції протесту під час зустрічей голови КНР Сі Цзіньпіна і президента США Дональда Трампа в Палм-Біч (штат Флорида) 6 і 7 квітня.

Передісторія питання

Фалуньгун – це традиційна китайська практика вдосконалення, заснована на принципах «Істина, Доброта, Терпіння». Вона була вперше представлена громадськості в 1992 році Майстром Лі Хунчжи. Згідно зі статистикою китайського уряду, до початку 1999 року Фалуньгун практикували 70 мільйонів чоловік. У липні 1999 року колишній глава КПК Цзян Цземінь, використовуючи свою владу, віддав наказ почати переслідування Фалуньгун, яке триває вже 18 років.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/4/7/1139471.html