Під час параду жителі Нью-Йорка дізнаються про хвилю виходу китайців з рядів компартії

(Minghui.org) 4 лютого в Квінсі відбулися щорічний парад і святкування китайського Нового року. Група, яка представляє глобальний центр допомоги бажаючим вийти з рядів компартії Китаю, була серед приблизно 100 інших груп, які брали участь в параді.

Представники Центру допомоги бажаючим вийти з рядів КПК беруть участь в параді, присвяченому китайському Новому році, який відбувся в Квінсі, Нью-Йорк
Представники Центру допомоги бажаючим вийти з рядів КПК беруть участь в параді, присвяченому китайському Новому році, який відбувся в Квінсі, Нью-Йорк

Глобальний Центр допомоги бажаючим вийти з лав Комуністичної партії Китаю представляють в основному практикуючі Фалуньгун. Фалуньгун – це практика вдосконалення, послідовників якої піддають репресіям в Китаї, починаючи з 1999 року. Волонтери центру хотіли нагадати китайцям, які живуть по всьому світу, про необхідність виходу з партії заради свого доброго майбутнього.

Група, яка представляє Центр допомоги, завершувала парад, йдучи останньою серед багатьох інших учасників святкового заходу. Очолювала колону Центру допомоги група, яка виконувала енергійний танець лева, за ними слідувала декорована рухома платформа і група барабанщиків в яскравих костюмах.
До 4 лютого 2017 року більше 263 мільйонів людей всіх шарів суспільства заявили про свій вихід з рядів компартії, організації юних піонерів і комуністичного союза молоді. Рух виходу з КПК, ймовірно, є наймасовішим рухом в історії. Цей рух почався після публікації в листопаді 2004 року редакцією газети «Велика Епоха» серії статей під назвою «Дев’ять коментарів про комуністичну партію».

Через більш ніж шістдесят років після того, як компартія Китаю за допомогою сили, захопила владу, вона керує нацією з чисельністю населення 1,3 мільярда чоловік, в якій панують політичні репресії, корупція і руйнування природного середовища.

Рух виходу з КПК надає китайцям можливість відокремити себе фізично і морально від комуністичного режиму, і висловити свій намір покласти край цьому деспотичному правлінню.

Багато хто з глядачів параду підтримували заклики Центру. Один глядач заявив, що він вірить в те, що люди повинні слідувати голосу своєї совісті.

І Жун, президент Центру допомоги у Флашингу, сказала, що в рік Півня волонтери центру хотіли б пробудити китайців, і допомогти їм зробити хороший вибір заради свого майбутнього.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/2/11/1138803.html