Живописні твори, створені художниками, практикуючими Фалуньгун, вплинули на співробітників і відвідувачів Капітолії в Пенсільванії

(Minghui.org) Практикуючі Фалуньгун організували і провели художню виставку «Істина-Доброта-Терпіння» в Капітолії штату Пенсільванія в Харрісбурзі з 4 по 30 січня. Так як представники штату ініціювали резолюцію, яка засуджує санкціоноване державою видаляння органів у Китаї, художня виставка надала можливість законодавцям і співробітникам дізнатися про Фалуньгун і його переслідування під іншим кутом.

Відвідувачі підписують петицію, щоб засудити насильницьке вилучення органів у живих людей
Відвідувачі підписують петицію, щоб засудити насильницьке вилучення органів у живих людей

Будівлі Капітолія понад сто років, воно часто згадується як «Палац мистецтва», і в 2006 році Капітолій штату Пенсільванія був оголошений Національним пам’ятником архітектури. Художня виставка проходила в Східному крилі.

На виставці були представлені п’ятнадцять картин, створених художниками, практикуючими Фалуньгун. П’ять з них відображають красу цієї древньої системи вдосконалення, в той час як інші 10 картин зображають жорстокість переслідування.

Лінда Шіласке, помічник представника штату Дойла Хефлі, закликала практикуючих Фалунь Дафа звернутися до неурядових організацій з проханням допомогти зупинити переслідування.

Дойл Хефлі є одним із співавторів резолюції, яка засуджує насильницьке вилучення органів у живих людей.

Лінда Шіласке сказала, що сюжети картин, що зображують переслідування, виробляють дійсно страшне враження. Вона розмовляла з представником з цього питання.

Співробітник поліції Капітолія сказав, що прочитав пояснення до кожної картини. «Більше людей повинні прийти, щоб побачити це», – сказав він.
Шанталь Муленга, відвідувачка Капітолія, була дуже стурбована переслідуванням. Вона закликала практикуючих провести подібні заходи в Філадельфії. «Більше людей зможуть побачити це, якщо ви проведете там виставку», – сказала вона. Шанталь Муленга була першою людиною, яка підписала петицію практикуючих в підтримку їх мирного опору.

Багато відвідувачів були вражені, дізнавшись про переслідування, а деякі порівнювали його з Голокостом. Кілька людей закликали практикуючих поговорити з законодавцями.

Відвідувачі підписують петицію, щоб засудити насильницьке вилучення органів у живих людей
Відвідувачі підписують петицію, щоб засудити насильницьке вилучення органів у живих людей

Стівен, співробітник Капітолія, не міг зрозуміти, чому Комуністична партія Китаю переслідує Фалуньгун.

«Вони просто виконують медитацію, це такі мирні люди. Чому китайський уряд пригнічує групу хороших громадян?»- запитав він.

Йому пояснили, що компартія не може прийняти вчення Фалуньгун, в основі якого лежить принцип «Істина-Доброта-Терпіння», і що партія завжди намагається контролювати думки людей.

Стівен потім запитав, як може допомогти те, що люди в США дізнаються від практикуючих про переслідування. Практикуючі відповіли йому: «Міжнародне співтовариство чинить тиск на китайський режим. Деяких ув’язнених у в’язницю практикуючих звільнили з ув’язнення під поручительство. І до певної міри тиск з боку міжнародної спільноти перешкоджає переслідуванню. Партія боїться, що її злочини будуть викриті. Чим більше людей, які знають про це, тим швидше переслідування припиниться».

Стівен був зворушений. Він погодився з цим і висловив свої пропозиції щодо того, як повідомити цю інформацію більшій кількості людей.

У той час як глядачі були вражені жорстокістю переслідування, зображеної на деяких картинах, багато хто з них також побачили в них миролюбність і позитивну енергію Фалуньгун.

Один чоловік сказав практикуючим, що він відчув сильну енергію, що йде від картин. Вони сподобалися йому, але він не знав, чому. Практикуючий припустив, що, можливо це тому, що вони були створені практикуючими Фалуньгун, які керуються принципом «Істина-Доброта-Терпіння», тому твори були пронизані праведною енергією.

Ейпріл Еш, співробітниця Капітолію, сказала, що картини «дуже глибокі». «Персонажі в картинах настільки реальні. Можна побачити правду по їхніх обличчях», – сказала вона.

Мартц, співробітник Капітолію, вже чув про Фалуньгун і хотів отримати більше інформації. Практикуючі пояснили, що це древня практика вдосконалення, яка покращує тіло і свідомість людини. Вони також розповіли кілька реальних історій про дивовижну цілющу силу Фалуньгун.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/2/6/1138750.html