У Болгарії практикувальники впродовж травня проводили заходи, щоб познайомити людей із Фалунь Дафа

У травні 2023 року виповнився 31 рік від дня публічного представлення Фалунь Дафа. На ознаменування цієї події практикувальники Фалунь Дафа у вихідні проводили різні заходи у великих містах Болгарії. Вони розповідали про користь Фалунь Дафа та 24-річне переслідування послідовників цієї практики компартією Китаю (КПК). Завдяки цим заходам багато болгар і туристів дізналися про Фалунь Дафа і висловили підтримку практикувальникам.

Практикувальники знайомлять людей з Фалунь Дафа та збирають підписи під петицією у місті Стара-Заґора (Болгарія), 7 травня 2023 року
Практикувальники знайомлять людей з Фалунь Дафа та збирають підписи під петицією у місті Стара-Заґора (Болгарія), 7 травня 2023 року

7 травня 2023 року практикувальники провели свій перший захід біля торгового центру в місті Стара-Заґора. Вони встановили столик та інформаційні стенди та збирали підписи під петицією, яка закликає президента та уряд Болгарії засудити вирізання органів у живих людей, яке здійснюється в Китаї із санкції КПК.

Практикувальники Фалунь Дафа проводять захід у Бурґасі, четвертому за величиною місті Болгарії, 21 травня 2023 року
Практикувальники Фалунь Дафа проводять захід у Бурґасі, четвертому за величиною місті Болгарії, 21 травня 2023 року

Наступний інформаційний захід практикувальники провели 21 травня 2023 року у місті Бурґас. Вони встановили столик на бульварі Алеко Богоріді, жвавій пішохідній зоні. Захід був спільно організований практикувальниками з міст Стара-Заґора та Бурґас.

Організатор заходу поділився: «Незважаючи на раптову зливу, збір підписів під петицією пройшов як завжди, і ще більше людей дізналися про практику Фалунь Дафа та користь цієї практики для фізичного та психологічного стану людини. Багато перехожих, які вийшли на прогулянку в неділю, розмовляли з практикувальниками про Фалунь Дафа і питали, де вони можуть навчитися вправ».

Практикувальникм Фалунь Дафа проводять захід у Пловдиві, 27 травня 2023 року
Практикувальникм Фалунь Дафа проводять захід у Пловдиві, 27 травня 2023 року

27 травня практикувальники провели захід у Пловдиві. Це був останній захід у цій серії. У ньому взяли участь практикувальники з Пловдива, Пештери та Калековця.

Організатор заходу зазначив, що обране ними місце було дуже хорошим, і багато людей зупинялися та читали інформацію та підписували петицію. На головній вулиці міста було багато туристів, зокрема китайців. Деякі китайські туристи уважно читали інформацію на стендах про Фалунь Дафа та факти переслідування послідовників цієї практики компартією Китаю.

Місцевий житель Димитр Хітов, відомий любитель цігун, багато разів спілкувався з практикувальниками Фалунь Дафа у Пловдиві. Цього разу він захотів дізнатися більше про «Чжуань Фалунь», головну Книгу Фалунь Дафа. Вислухавши пояснення практикувальника, він сказав, що хоче прочитати цю Книгу.

Жінка з двома доньками зупинилася біля інформаційного столика Фалунь Дафа та, вислухавши розповідь практикувальника про переслідування, підписала петицію.

Наприкінці заходу до практикувальників підійшла Мирослава. Вона сказала, що знає про злочини КПК та з радістю підпише петицію на підтримку практикувальників.

Саніта підписала петицію, а потім запитала: «Як збираються докази [переслідування]? Де це можна побачити?» Практикувальниця дала їй болгарський переклад книги «Кривавий урожай», в якій наводяться докази вирізання органів у живих людей із санкції компартії Китаю.

Саніта тримає книгу «Кривавий урожай»
Саніта тримає книгу «Кривавий урожай»

Джерело: https://en.minghui.org/html/articles/2023/6/14/209887.html