Під час святкувань Дня Міста у м. Дніпро практикуючі Фалунь Дафа показали танець дракона

Десятого вересня 2017 року, в м. Дніпро послідовники методу самовдосконалення Фалуньгун продемонстрували танець дракона жителям і гостям міста. У цей день багато людей вийшли погуляти на вулицю не тільки тому, що це був вихідний день, але також, щоб відзначити 241-у річницю від моменту заснування міста. Танець дракона став справжнім сюрпризом для перехожих, особливу радість і захват він викликав у дітей. На сході дракон, перш за все, символізує собою життєву наснагу, а також духовну стійкість та безкомпромісну мужність.

Практикуючі Фалунь Дафа показали танець дракона
На День міста Дніпра 2017р. практикуючі Фалунь Дафа виконали Танець Дракона

В історичних працях Піднебесної зберігся детальний опис дракона: «Як у верблюда голова, як у оленя роги, як у зайця очі, як у корови вуха, як у змії шия, як у великої устриці живіт, як у коропа луска, як у яструба кігті і як у тигра лапи».
Дракон (лун) у культурі Піднебесної асоціюється з активним, творчим, оптимістичним енергетичним началом (ян), а також йому приписують доброчесність і великодушність. Стихія дракона – вода. За легендами, він полюбляє жити в річках, озерах і морях, але за потреби спроможний перебувати й на суші. Здатний також до тривалих перельотів, – причому, навіть і на самі Небеса.

У знаменитому історичному романі «Троєцарствіє» про драконів мовиться наступне: «Дракон здатний збільшуватися і зменшуватися, може злітати, випромінюючи світло, і ховатися у хмарах … Збільшуючись, дракон розсовує хмари і вивергає туман, зменшуючись – стає безформним і невидимим. Здіймаючись, він носиться по Всесвіту, а опускаючись – ховається у глибині вод. Зараз, коли осінь у самому розпалі, дракон знаходиться у порі перетворень. Як і людина, яка прагне до мети, він проходить Піднебесну вздовж і впоперек. Дракон у середовищі тварин – це як герой (напівбог) у середовищі людей».

Практикуючі Фалунь Дафа показали танець дракона на День міста Дніпра
Практикуючі Фалунь Дафа показали танець дракона на День міста Дніпра

Дракони бувають найрізноманітніших кольорів та відтінків. Найбільш бажаною вважалася зустріч із драконом, який випромінює золотаве сяйво, – і розглядалася як прогноз великої удачі. Натомість, наявність червоного відблиску у дракона розглядалася як недобрий, застережливий знак, і навіть самих тих драконів вважали вкрай небезпечними для людей.

Особливу радість і захват танець Дракона послідовників Фалуньгун викликав у дітей
Особливу радість і захват танець Дракона послідовників Фалуньгун викликав у дітей

Вочевидь, ті чимось дуже озлоблені дракони, вирування емоцій яких видає надто гарячий спектр променів, боячись бути поміченими, прагнули якомога швидше покинути територію Піднебесної. Оселяючись у інших куточках світу, вони також певним чином проявляли себе: чи так ось як відомий нам із давніх народних казок Змій Горинич – надзвичайно зажерлива та віроломна істота; чи як Зілант, якого й нині поважають як добродушного покровителя м. Казань.

Як правило, на сході дракон є символом торжества благородства та святості. Вважається, що він підказує людям найоптимальніші рішення.
З’явившись на Набережній, він приніс і місту Дніпро частинку древньої культури, вказуючи його мешканцям шлях до вирішення багатьох життєвих проблем.

One thought on “Під час святкувань Дня Міста у м. Дніпро практикуючі Фалунь Дафа показали танець дракона

  • 03.11.2017 at 20:00
    Permalink

    В межах святкування тако 2 ж відбувся концерт зведеного оркестру Західного територіального управління Національної Гвардії України, в який об’єдналися музиканти з п’яти міст західного регіону.

Comments are closed.