В Запоріжжі учні Фалунь Дафа провели масовий захід з демонстрацією вправ і збіром підписів під петицією DAFOH

Другого квітня 2017 року послідовники Фалунь Дафа вийшли на бульвар ім. Т.Г. Шевченка м. Запоріжжя, щоб розказати людям про практику, показати вправи і зібрати підписи під петицією DAFOH, яка закликає негайно притягнути до відповідальності злочинців у Китаї – врачів та членів компартії, винних у насильницькому вилученні органів у послідовників Фалунь Дафа.

http://fofg.in.ua
Виконання першої вправи Фалунь Дафа

Практикуюча Лариса розповіла мешканцям м. Запоріжжя: “Зараз усі країни миру обїєднали свої зусилля, щоб припинити насильницьке видаляння органів у послідовників Фалунь Дафа у Китаї і щоб таких речей більше ніколи не було. А генерального секретаря КПК Цзян Цземіня за такі речі – притягнути до відповідальності, до міжнародного суду. Ми збираємо підписи, тому що таких як ми, людей що займаються за цією системою самовдосконалювання, в Китаї знищують. Це відбувається тому, що принципи практики Фалунь Дафа протилежні принципам компартії. Комуністичний режим – це контроль, насильство, випитування, людина не вільна, відсутня свобода думки.Тому у Китаї репресії. Існують 36 концентраційних таборів, у яких врачі насильно вилучають органи у послідовників Фалунь Дафа, останки тіл спалюють, ховаються сліди злочинів, продають через інтернет нирки та інші органи багатим людям.”

http://fofg.in.ua
Спілкування практикуючих Фалуньгун з перехожими
http://fofg.in.ua
Виконання п’ятої вправи Фалунь Дафа (медитація)

Мешканець міста Костянтин сказав, що на його думку люди всієї планети повинні обїєднатись в боротьбі з цим злом.
Аднан, інтурист з Мороко, уважно послухавши практикуючих Фалунь Дафа, сказав що вони дуже доброзичливі.

В цілому достатньо багато жителів міста підписувало петицію DAFOH і інтересувалось практикою.Так що сподіваємось, що кількість учнів буде зростати. Дізнатися про пункти практики цігун Фалунь Дафа в містах України можна на сайті: uk.falundafa.org.