В Києві відбулася онлайн-конференція Фалунь Дафа

24 вересня 2023 року в Києві відбулася Всеукраїнська Конференція Фалунь Дафа з обміну досвідом удосконалення. Вона була першою за два роки (після перерви у 2022 році через військові події в Україні).

Практикувальники Фалунь Дафа з багатьох міст України, включаючи Київ, Дніпро, Харків, Вінницю, Червоноград, Самбір, Конотоп та Нетішин взяли участь у Конференції. Ті практикувальники, які не змогли приїхати, приєдналися до Конференції онлайн.

Дванадцять практикувальників поділилися своїм досвідом удосконалення. Вони говорили про те, як намагаються у всіх аспектах свого життя відповідати принципам «Істина, Доброта, Терпіння».

Практикувальники, які відвідали Всеукраїнську Конференцію Фа з обміну досвідом удосконалення 2023 року, зробили колективне фото
Практикувальники, які відвідали Всеукраїнську Конференцію Фалунь Дафа з обміну досвідом удосконалення 2023 року, зробили колективне фото

Практикувальники діляться своїми історіями вдосконалення

Залишатися старанними

Тетяна з Києва практикує Фалунь Дафа з юності – понад 20 років. Вона розповіла, як із початком воєнних дій вони з чоловіком зміцнили своє вдосконалення і щодня виходили роздавати людям матеріали про Дафа, коли столиця була в частковій облозі та під обстрілом. У обідню перерву вони також виходили у двір виконувати вправи.

Завдяки старанному вдосконалюванню вони з чоловіком не відчували пригніченості, незважаючи на те, що були оточені труднощами та небезпеками. Було багато випадків, коли небезпека навколо їх чарівним чином не торкалася, і, навпаки, деякі побутові справи налагоджувалися навіть краще, ніж у мирний час.

Вчитися одне в одного

Практикувальники, які були присутні на Конференції, відзначили велику користь, яку всі отримали від обміну досвідом.

Ігор із Вінниці займається Фалунь Дафа з 1998 року. «Через війну ми всі давно не бачилися. Ми, як практикувальники Дафа, надихаємо один одного, ділячись своїм досвідом удосконалення, і такі зустрічі є дуже важливими. Особисте спілкування не замінити спілкуванням в Інтернеті. З кожного виступу товаришів по навчанню я виніс користь, побачивши власні недоліки. Я також поділився своїм досвідом і деякі мені сказали, що для них це було корисно», – зазначив Ігор.

Людмила з Нетішина сказала, що її дуже зворушили і глибоко схвилювали останні статті Вчителя Лі Хунчжи. Прослухавши історії вдосконалення, якими поділилися практикувальники на Конференції, вона також зрозуміла, що дуже важливо добре вдосконалювати себе, свій характер.

Валентина із Дніпра займається Фалунь Дафа з 2007 року. Вона зазначила, що участь у Всеукраїнській Конференції Фалунь Дафа спонукала її вдосконалюватися ще старанніше: «Конференція стала для мене дорогоцінною можливістю не збитися з праведного шляху у вдосконаленні, а також надала шанс поділитися практикувальникам досвідом удосконалення під час війни». Валентина обмінювалася своїм розумінням після Конференції з іншими практикувальниками і в дорозі, і в готелі. Вона наголосила, що все це принесло їй величезну користь.

Джерело: Kiev, Ukraine: Practitioners Learn From Each Other During Experience Sharing Conference | Falun Dafa – Minghui.org