Х’юстон, штат Техас. Китайці дізнаються факти про Фалунь Дафа на виставці, присвяченій здоровому способу життя

(Minghui.org) 21 жовтня 2017 року практикуючі Фалунь Дафа взяли участь у виставці, присвяченій здоровому способу життя в Х’юстонському громадському центрі китайської громади, представляючи цю давню практику вдосконалення місцевим китайцям. Цей захід, організований газетою Epoch Times і телебаченням NTD, притягнув до себе багатьох людей, які хотіли дізнатися більше про Фалунь Дафа.

Принципи, які приносять користь

У (зліва) дізнається від практикуючої про Фалунь Дафа
У (зліва) дізнається від практикуючої про Фалунь Дафа

У народився у Сполучених Штатах і приїхав на виставку у пошуку чогось такого, що могло би покращити здоров’я його матері: «Моя мама з Китаю, вона розповідала мені про Фалунь Дафа раніше, проте я мало що пам’ятаю про це. Чи не могли б ви докладніше пояснити мені, що це?»

Практикуюча Чень розповіла йому про те, як ця практика може поліпшити фізичне і духовне здоров’я людини, якщо вона виконує п’ять комплексів вправ Фалунь Дафа і дотримується принципів: Істина, Доброта, Терпіння. «Ці принципи застосовні на роботі, в сім’ї і в інших соціальних умовах», – сказала Чень, додавши, що практикуючі слідують цим принципам і намагаються бути хорошими людьми незалежно від того, де знаходяться.

У прочитав кілька сторінок із книги «Чжуань Фалунь», основного вчення Фалунь Дафа, і сказав, що воно йому дійсно подобається. Чень підказала йому, що він може безкоштовно прочитати книгу в Інтернеті. У подякував їй і купив книгу для своєї матері.

Вихід з комуністичних організацій

Чжоу чула про Фалунь Дафа, тому що дивиться програми телебачення NTD: «Мені здається, що вправи можуть допомогти людям поліпшити здоров’я і стати більш міцними. Мені це дуже подобається”. Практикуюча уточнила, що, окрім медитації, практика вчить кожного бути хорошою людиною. Зацікавившись цим, Чжоу сказала, що хотіла би спробувати виконувати вправи. «Але я живу з трьома дітьми в заміському будинку. Чи можу я займатися цим? »- запитала вона. Практикуюча пояснила, що можна читати книги і вивчати вправи безкоштовно по Інтернету. Дізнавшись про переслідування Фалунь Дафа в Китаї, Чжоу вирішила вийти з лав комуністичних організацій, до яких вона приєдналася в минулому.

Інша жінка на ім’я Чень сказала, що є членом компартії Китаю. Практикуюча розповіла їй про те, як компартія знищила культурні традиції Китаю, реалізуючи теорію насильства. Крім того, режим своєю пропагандою ненависті і жорстокістю в ході численних політичних кампаній завдав шкоди величезній кількості китайців. Чень погодилася і вирішила відмовитися від членства в партії.

60-річне подружжя не наважувалося вступати у розмову з практикуючими і не брало брошури, які їм пропонували. Один практикуючий пояснив їм, що Фалунь Дафа вітається більш ніж у 100 країнах, і тільки в Китаї його пригнічують. «Насправді багато високопосадовців, які беруть участь у репресіях, уже арештовані, і їм висунуті звинувачення», – сказав він.

У підсумку, подружжя зрозуміло, що люди отримають благословення за те, що відмовилися від членства в комуністичних організаціях. «Будь ласка, допоможіть нам вийти з компартії, щоб у нас було краще майбутнє», – сказав чоловік.
Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/11/2/1142197.html