Позбавлення від пристрасті до куріння завдяки практиці Фалунь Дафа

29 березня 2019 р., практикуючий Фалунь Дафа з Китаю

 

(Minghui.org) Раніше мене називали завзятим курцем. У свої двадцять з невеликим років я працював лісовим інспектором і часто по два місяці жив у горах. Щоб відлякати комарів і інших комах, а також, щоб скоротати самотність, я почав курити. Під час заходу я сідав поруч з наметом, милуючись деревами на горизонті, і викурював одну сигарету за іншою. Незабаром у мене розвинулася залежність від куріння.

Вправи Фалунь Дафа

Через кілька років мене перевели до відділу громадських зв’язків та призначили відповідальним за випуск новинних повідомлень. Моя залежність від тютюну посилилася, оскільки я сподівався, що куріння допоможе мені отримати натхнення. Потім мене перевели в місцеву прокуратуру, де я займався складанням промов для керівництва. Робота була складною, і моя пристрасть посилилася.

Коли мене призначили редактором в інший відділ, я почав курити ще більше, вважаючи, що куріння дасть мені натхнення для написання статей.

Щодня я викурював по дві-три пачки, зазвичай працюючи до глибокої ночі. Попільнички були завжди наповнені недопалками. Часом, коли сигарети закінчувалися, і я не міг купити їх вночі, то збирав залишки тютюну з недопалків, скручував з них самокрутку і закурював знову.

Білі стіни мого кабінету і мої пальці пожовкли через постійне куріння. Одного разу під час роботи над статтею я викурив три пачки сигарет, після чого відчув запаморочення і нудоту, немов перебрав алкоголю. Я зрозумів, що отруївся нікотином.

Моє здоров’я погіршилося, і через деякий час я став курити менше. Багато разів я клявся, що кину курити, але моя рішучість танула через кілька годин. Як тільки моя залежність виявлялася, рот наповнювався кислою слиною, свідомість ставала неясною, і повітря навколо починало здаватися мені важким і затхлим і викликало задуху. Тільки куріння могло заспокоїти мене, інакше я не міг нічого робити.

Благородне і видатне вчення Фалунь Дафа

В кінці 1996 року один мій знайомий розповів мені про Фалунь Дафа. Я ніколи не зустрічав такої практики, яка б відкрито навчала людей жити за принципами «Істина, Доброта, Терпіння». Я захоплювався Учителем Лі Хунчжи (засновником Фалунь Дафа), який подарував світу благородне і ні з чим незрівняне вчення.

Я почав щодня слухати лекції Вчителя Лі і розучив п’ять комплексів вправ. Через п’ять днів, вдихнувши сигаретний дим, я відчув дивний і огидний смак, що змусило мене відмовитися від сигарет. Одночасно я відчував і радість і страх. Я був радий, що, нарешті, отримав шанс по-справжньому відмовитися від куріння. Проте, мене мучив неспокій, що я не зможу писати хороші статті.

На мій подив, свідомість і розумові процеси знайшли неймовірну ясність. Мислення розширилося і поглибилося, я почав працювати більш продуктивно. Хто знав, що я міг працювати набагато ефективніше без куріння! Я по-справжньому відчув божественну силу і підтримку.

Все з більшою впевненістю я продовжував читати «Чжуань Фалунь», основну Книгу Фалунь Дафа, і виконувати вправи кожен день. Моє здоров’я покращилося, тіло наповнилося енергією, і всі мої почуття загострилися.

Наслідки відмови від Фалунь Дафа

Коли в липні 1999 року почалося переслідування Фалунь Дафа, керівництво моєї компанії змусило мене відмовитися від практики і обмовити Фалунь Дафа. Співробітники місцевого житлового комітету і поліцейської дільниці встановили за мною спостереження і постійно мене турбували. Під цим тиском я здався і перестав практикувати Фалунь Дафа.

Несподівано у мене з’явилися проблеми з диханням, і в 2007 році я час від часу почав кашляти кров’ю. Незабаром у мене виявили туберкульоз. Я не міг спати лежачи, мені доводилося ставати на коліна в ліжку через брак повітря. Відчувши приступ задухи, я намагався зробити глибокий вдих і кашляв кров’ю. Я брав всякого роду ліки і за рекомендацією лікаря почав приймати біо-добавки. Харчування продуктами з високим вмістом білка і цукру призвело до розвитку діабету, який в свою чергу викликав появу гангрени, ниркової хвороби та проблем із зором. Випробувавши всі методи лікування, я не добився відчутного поліпшення в здоров’ї.

Повернення до практики Фалунь Дафа

У той час як мій стан погіршувався з кожним днем, я згадав чарівні моменти, коли залежність від куріння пройшла за п’ять днів. Я подумав: «Без практики Фалунь Дафа моє здоров’я погіршилося до такого жахливого ступеня. Чи повинен я відмовлятися від практики тільки тому, що компартія Китаю забороняє мені практикувати? Для кого я практикую? Моє тіло належить мені. Я страждаю від кашлю з кров’ю, некрозу м’язових тканин і поганого зору. Хіба КПК полегшить мої страждання? Мої діти весь час турбуються про мене. Я витратив багато грошей і часу на лікування. КПК мені їх компенсує? Як я міг вести себе так нерозумно останні кілька років?»

Після тривалого, серйозного і спокійного роздуму я вирішив повернутися до практики Фалунь Дафа. Тепер я відновив щоденне вивчення Фа. Оскільки я не можу ясно бачити, товариші по навчанню приходять до мене додому і читають мені Книгу кожен день. Коли вони зайняті, я слухаю аудіозаписи лекцій Вчителя. Також я виконую вправи. У моїх ногах поки недостатньо сили, але я виконую їх з невеликими перервами. Поступово моє здоров’я поліпшується.

Я хочу подякувати Вчителю, який подарував мені можливість практикувати Фалунь Дафа. З цього моменту я буду дорожити наданим мені шансом і твердо йти шляхом вдосконалення.

Джерело