Сила Фалунь Дафа допомогла мені відновитися після важкої автомобільної аварії

22 березня 2019 р., практикуюча Фалунь Дафа з Китаю

 

(Minghui.org) У травні 2018 року я перетинала перехрестя на електричному мотоциклі. Раптом невідомо звідки з’явився велика вантажівка і збила мене. Вантажівка протягнула велосипед зі мною і 18-місячною онукою на велику відстань і тільки потім зупинилася.

Вправи Фалунь Дафа

Водій вистрибнув і побачив, що моя рука потрапила під переднє колесо. Він хотів проїхати трохи вперед, але перехожий закричав: «Не рухай вантажівку! Там дитина!»

І тоді внучка з голосним плачем вилізла з-під вантажівки. У неї була тільки маленька подряпина на лобі. Однак шкіра і м’язові тканини на моїй руці були повністю розірвані, оголивши кістку.

Мене доставили в лікарню. На щастя, у мене не зламалися кістки і не пошкодилися м’які тканини. Але зап’ястя було вивихнуто, і від зап’ястя до пальця йшов поріз довжиною понад 15 см. Лікар сказав: «Ваші кістки виключно міцні. Ви дуже здорова людина. Така велика вантажівка проїхала по вашій руці і не переламала кістки».

Я пояснила йому: «Я практикую Фалунь Дафа, тому мій Учитель [Лі Хунчжи] мене захистив».

Оглянувши мою рану, лікар повідомив: «Ваша шкіра настільки порвана, що я не впевнений, чи зможе вона відновитися». Я вірила, що Учитель захистить мене, і його слова не торкнули мене. Я попросила лікаря якомога краще накласти шви на рани.

Кілька днів по тому лікар спробував зняти клейку стрічку, яка закривала марлеву накладку і рану. Мені було так боляче, що я закричала. Тоді лікар порадив: «Попросіть свого Вчителя». І я прокричала: «Учитель, врятуйте мене! Учитель, допоможіть мені! »Біль відразу ж зникла, і лікар зміг легко зняти стрічку. Моя рука швидко відновилася.

Під час цього процесу я розмовляла про Дафа і переслідування з лікарем, медсестрою і іншими пацієнтами в палаті. Всі вони стали свідками дивовижного відновлення моєї руки. Чотири людини погодилися вийти з компартії Китаю.

Перед тим як я покинула лікарню, лікар сказав: «Ви повинні написати книгу про свій досвід».

Вдома мене відвідали багато родичів і жителі села. Всі вони думали, що я втрачу руку, і вважали, що мені дуже пощастило. Я пояснила їм, що це Учитель захистив мене і внучку, і це не має ніякого відношення до везінню. Тоді хтось сказав: «Твій Учитель, дійсно, Великий! Фалунь Дафа творить чудеса! »

Моя рука повністю відновилася, і я можу виконувати усі види робіт. Хоча в той час я була в основному зайнята домашніми справами і не приділяла великої уваги вдосконаленню, Учитель як і раніше піклувався про мене. Подякою за Його турботу може бути тільки ще більш старанне вдосконалення.

Джерело