Велика Британія. Послідовники Фалуньгун знайомлять людей із практикою Фалунь Дафа під час святкування китайського Нового року в Ліверпулі

У період святкування китайського Нового року в китайському кварталі Ліверпуля зібралося багато людей, які прийшли, щоб відзначити це найважливіше китайське свято. Звідусіль було видно, як танцює китайський дракон та лев. 22 січня 2023 року, першого дня нового року за місячним календарем, практикувальники Фалуньгун провели захід, під час якого познайомили людей з Фалунь Дафа, розповіли про 23-річне переслідування цієї практики в Китаї й закликали громадськість допомогти покласти край жорстоким репресіям.

Щонеділі практикувальники Фалунь Дафа встановлюють намет, щоб познайомити людей з Фалуньгун і розповісти про переслідування цієї практики в Китаї
Щонеділі практикувальники Фалунь Дафа встановлюють намет, щоб познайомити людей з Фалуньгун і розповісти про переслідування цієї практики в Китаї

Ліверпуль був одним із перших міст Великої Британії, у якому з’явився китайський квартал. Щороку сюди приїжджає безліч туристів. Намет і заходи практикувальників Фалунь Дафа привернули увагу багатьох людей. Упродовж кількох годин послідовники Фалуньгун поширили понад чотири тисячі листівок із роз’ясненням правди. Люди висловлювали подяку практикувальникам Дафа. Багато китайців вийшли з КПК та її молодіжних організацій.

«Я ніби побував удома»

Кілька китайських студентів, які навчаються за кордоном, взяли листівки з роз’ясненням правди. Вони сказали практикувальникам Фалунь Дафа: «Нарешті, приємно поговорити з вами. Раніше ми вас уникали. А тепер вирішили познайомитися з Фалунь Дафа».

Один студент сказав: Ваші усмішки зігріли моє серце, я ніби побував удома. Я вірю вашим словам. Я вірю, що Фалунь Дафа несе добро». Практикувальник Фалуньгун побажав молодим людям щасливого китайського Нового року. Кілька студентів на знак подяки вклонилися практикувальникам Дафа, тоді як інші вирішили вийти з організацій КПК.

«Ви чудові, і ми підтримуємо вас»

Сім’я з чотирьох людей, яка прийшла подивитися танець лева, побачила практикувальників Фалуньгун, які роздають листівки. Батько сімейства взяв листівку обома руками і сказав: «О, Фалунь Дафа! Ми чули про цю практику. Ваша наполегливість варта захоплення. Ви багато років наполегливо інформуєте людей про переслідування. Ми вас підтримуємо».

Три жінки з Індії прийняли з рук практикувальників листівки Дафа з роз’ясненням правди. Одна з них попросила своїх друзів сфотографувати її біля намету Фалуньгун. Практикувальників Фалунь Дафа зворушила їхня підтримка.

Китайський студент, який вільно розмовляв китайською та англійською мовами, зазначив: «Практикувальники Фалунь Дафа дають Китаю надію».

Перехожі висловлювали підтримку Фалунь Дафа і знову й знову дякували практикувальникам Дафа. Багато китайців також високо оцінили зусилля практикувальників Фалуньгун.

Джерело: https://ru.minghui.org/html/articles/2023/2/16/1172761.html