На День міста жителі Дніпра познайомились з Фалунь Дафа

Одинадцятого вересня місто Дніпро (колишній Дніпропетровськ) святкував свій 240-й день народження. Практикуючі Фалунь Дафа також прийняли участь у святкуванні і ознайомили жителів мегаполіса з цією стародавньою практикою самовдосконалення, продемонструвавши вправи, танок “Лотос”, багато плакатів і розповіли про жорстокі репресії послідовників Фалуньгун з боку компартії, які відбуваються в сучасному Китаї.

http://fofg.in.ua/
На західі послідовники Фалунь Дафа збирали підписи під петицією, яка закликає негайно припинити жорстоке насильницьке вилучення органів у учнів Фалунь Дафа в Китаї комуністичною партією.
http://fofg.in.ua/
Виконання вправ Фалуньгун
http://fofg.in.ua/
Танок “Лотос”

Подія відбулась на Набережній міста. Треба сказати, що Набережна м. Дніпра дуже красива, має велику довжину і вважається самою великою в Європі. Дуже багато людей у теплу пору року виходять на прогулянку по Набережній, особливо на свята. Крім концертів та інших святкових подій люди, що гуляли, побачили вправи Фалунь Дафа, танок “Лотос”, дізнались від практикуючих про фундаментальні принципи нашого Всесвіту “Істина-Доброта-Терпіння”. На прикладі сучасної фізики практикуючі Фалуньгун розповіли про те, як діє принцип Всесвіту: “Навіть фізика говорить – тиск викликає протитиск. Коли ви лаєтесь, коли ви наполягаєте на чомусь, тиснете, ви те й отримуєте. Навіть якщо вам не сміють відповісти, вони всередині все одно невдоволені. Розумієте? А чому? Тому що властивість Всесвіту – це “Істина-Доброта-Терпіння“. Коли ви гніваєтесь, злитесь, ви протидієте властивості Всесвіту. Якщо ви дуже добрі, не боретеся, то вам допомагає сам Всесвіт, сама фізика.” – розповідає практикуюча Фалуньгун Валентина людям, що вчаться в неї робити лотоси із кольоровогу паперу.

http://fofg.in.ua/
Практикуючі знайомлять жителів Дніпра з Фалуньгун
http://fofg.in.ua/
Виготовлення Лотосу з кольорового паперу

Дехто вчив вправи Фалунь Дафа просто на місці проведення заходу. Деякі люди сказали, що відчули спокій і умиротворення, дивлячись на виконання вправ. Багато дітей і дорослих мали можливість зробити паперовий лотос власними руками. На сході Лотос вважається символом самовдосконалення людини і символом чистоти душі. Це тому, що ця квітка проростає з болота, але при цьому залишається чистою, бо має властивість відштовхувати від себе бруд.

“Варто задуматися. Це хороше діло. Відчувається висока духовність. ” – сказала інженер Людмила – “Спасибі вам, змусили зупинитись і замислитися. Моє відношення до репресій – я категорично проти їх”.

http://fofg.in.ua/
Інженер Людмила категорично проти репресій Фалунь Дафа в Китаї

На західі послідовники Фалунь Дафа також збирали підписи під петицією, адресованою комісару ООН з питань прав людини, яка закликає негайно припинити жорстоке насильницьке вилучення органів у учнів Фалунь Дафа в Китаї комуністичною партією. Вже 17 років тоталітарний режим – комуністична партія Китаю, репресує послідовників Фалуньгун за їх віру і бажання стати чесними добропорядними людьми. У 2006 році завдяки канадським правозахисникам Девіду Кілгуру і Девіду Мейтасу, стало відомо, що в Китаї послідовників Фалуньгун вбивають заради органів. Це роблять лікарі у військових клініках з підтримки компартії Китая. Було вбито вже близько 1,5 млн. учнів Фалуньгун.

На акції багато людей були шоковані цією інформацією і дякували послідовникам Фалунь Дафа за те, що розповідають про ці жахливі речі. Тетяна, робітник бібліотеки, сказала: “Те, про що я дізналась, мене обурило, тому що я вважаю, що якщо є хворі люди, яким потрібна пересадка органу, це треба робити, але не в такий спосіб. Є прийняті світові медичні стандарти з пересадки органів. А, звичайно, ці концентраційні лагеря – це моторошно. Це обурює усіх, і ніхто не повинен проходити повз це.”

http://fofg.in.ua/
Тетяна, робітник бібліотеки

Одна з мешканок міста щодо насильного вилучення органів у послідовників Фалунь Дафа в Китаї сказала: “Моя мати вважає, що найбільше зло на Землі, це не СНІД, не війна, а байдужість людей. Саме головне – не залишатись байдужим до цієї пролеми”.