Данія. Відвідувачі виставки «Здорове тіло і свідомість» були сповнені бажання познайомитися з Фалунь Дафа

(Minghui.org) Відвідувачі виставки «Здорове тіло і свідомість» 2017 року в Ольборзі (Данія), дуже цікавилися практикою Фалунь Дафа і хотіли дізнатися якомога більше інформації про цю давню практику цігун з Китаю. Триденний захід, який проходив з 3 по 5 березня в Конгрес-центрі та центрі культури Ольборга, привернув увагу багатьох людей, які цікавляться здоровим способом життя і духовними напрямками.

Відвідувачі виставки «Здорове тіло і свідомість» вивчають вправи Фалунь Дафа
Відвідувачі виставки «Здорове тіло і свідомість» вивчають вправи Фалунь Дафа

Багато відвідувачів розучували вправи Фалунь Дафа. Деякі купували книги цієї практики, або залишали свої контактні дані, щоб дізнатися про майбутні заняття Фалуньгун.

Щодня під час роботи виставки практикуючі Фалуньгун протягом години безкоштовно навчали вправам бажаючих. На 2-й і 3-й день в кімнату для навчання вправам прийшло так багато людей, що їм важко було розміститися.

Хельге, один з гостей виставки, дуже зацікавився Фалунь Дафа. Він прикріпив до сорочки квітку лотоса і уважно переглянув книги вчення Фалуньгун, а потім купив кілька книг.

Після того, як практикуючий розповів відвідувачці виставки про користь, яку дає практика, вона купила книгу для початківців «Фалуньгун». Практикуючий зазначив, що, закінчивши читати книгу, вона зрозуміє сенс життя. Жінка відповіла: «Я знаю. Як тільки я побачила цю книгу, то зрозуміла, що повинна її мати».

Інша відвідувачка сказала, що вона відчула сильний зв’язок з принципами Фалунь Дафа «Істина, Доброта, Терпіння». «Якщо більшість людей в світі зможуть слідувати цим принципам, зникне ненависть, не буде війни, і Земля стане чудовим місцем для життя», – сказала вона.

Ян Лангекер підписує петицію з вимогою до китайського комуністичного режиму припинити переслідування Фалуньгун
Ян Лангекер підписує петицію з вимогою до китайського комуністичного режиму припинити переслідування Фалуньгун

Ян Лангекер, ще один відвідувач і спікер виставки, вже багато знав про Фалуньгун і про переслідування практики в Китаї. Він цікавився тим, як можна допомогти, і підписав петицію із закликом до китайського режиму припинити переслідування і вилучення органів у практикуючих Фалуньгун.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/3/12/1139189.html