Послідовники Фалуньгун грандіозно привітали свого Вчителя з Китайським Новим роком

Послідовники Фалуньгун декількох десятків країн світу в січні 2020 року вражаюче привітали свого Вчителя пана Лі Хунчжи з Китайським Новим роком (святом Весни). Відео про це опублікувала китайська редакція телеканалу NtdTV:

https://www.ntdtv.com/gb/2020/01/22/a102758427.html

Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун) – це школа самовдосконалення із системи Будди, яка була заснована паном Лі Хунчжи. Основою вчення є «вдосконалення, згідно із властивістю Всесвіту Чжень Шань Жень (Істина Доброта Терпіння). Практика проходить згідно з еволюційним положенням Всесвіту». Вчення Майстра Лі викладено в багатьох роботах, серед яких є книги «Фалуньгун», «Чжуань Фалунь», «Метод повної досконалості за Законом Будди Фалунь». Ці та інші роботи було перекладено 38 мовами. Вони видаються та розповсюджуються по всьому світу.

З 1999 року через заздрість тодішнього генерального секретаря Цзян Цземіня до швидко зростаючої популярності Фалунь Дафа компартія стала переслідувати практикувальників цього цігун в континентальній частині Китаю.

У той же час, на таких китайських територіях як Тайвань, Гонконг, Макао де не править комуністична ідеологія, Фалуньгун вільно розвивається також як і в інших більш ніж 100 країнах світу.
Більше інформації – на сайтах:
www.falundafa.org
www.faluninfo.net