Практика Фалунь Дафа в центрі Києва

Жителі і гості столиці України мають унікальну можливість ознайомитися з практикою самовдосконалення Фалунь Дафа в центрі Києва. Заняття проводяться на протязі вже більше 5 років, як у вечірній, так і денний час, на Хрещатику, навпроти міськради. Завдяки цьому пункту практики багато людей вже встигли дізнатися про Фалуньгун і про важку ситуацію в Китаї – насильницьке видаляння органів у послідовників Фалунь Дафа комуністичним режимом і репресії з боку китайського уряду.

Всі бажаючі можуть тут поспілкуватися з практикувальниками, задати питання, а також навчитися комплексам вправ і медитації Фалунь Дафа. Практикувальники охоче навчають усіх бажаючих. Окремою прикрасою пункту практики на Хрещатику є лотоси, які світяться у вечірній час доби. Ці лотоси зробили практикувальники Фалунь Дафа з України своїми руками, щоб показати красу вдосконалювання за цією системою цігун.

Виконання вправ цігун Фалунь Дафа (Фото: Fofg.in.ua)
Виконання вправ цігун Фалунь Дафа (Фото: Fofg.in.ua)
Медитація за школою цігун Фалунь Дафа (Фото: Fofg.in.ua)
Медитація за школою цігун Фалунь Дафа (Фото: Fofg.in.ua)

Євгенія і Орхан спробували помедитувати на одному із заходів. Євгенія поділилася своїми переживаннями: «Насправді мені здається, потрібно більш усвідомлено до цього підходити. Взагалі медитація для мене ¬ це можливість побути з собою, зустрітися з собою, не шукати себе в інших людях або ситуаціях навколо.»

Євгенія і Орхан спробували помедитувати (Фото: Fofg.in.ua)
Євгенія і Орхан  (Фото: Fofg.in.ua)

Марчін і Агнешка з Польщі: «Шануємо те, що ви робите, поважаємо спокій і мир всередині вас».

Марчін і Агнешка (Фото: Fofg.in.ua)
Марчін і Агнешка (Фото: Fofg.in.ua)

Також на пункті практики можна побачити плакати з написами «STOP PERSECUTION OF FALUN GONG IN CHINA» (пер. з англ. – зупиніть репресії Фалуньгун в Китаї) і «В ТЮРЬМАХ КИТАЯ КОММУНИСТИЧЕСКИЙ РЕЖИМ СОДЕРЖИТ ПОСЛЕДОВАТЕЛЕЙ ФАЛУНЬ ДАФА КАК ЖИВОЙ БАНК ДОНОРОВ ДЛЯ ЧЕРНОЙ ТРАНСПЛАНТАЦИИ» (пер. з рос. –  у в’язницях Китаю комуністичний режим містить послідовників Фалунь Дафа як живий банк донорів для чорної трансплантації). Ці плакати – заклик до всіх людей світу підписати петицію і допомогти зупинити репресії і насильницьке вилучення органів у послідовників Фалунь Дафа в Китаї, які здійснює комуністичний режим в наші дні.

Багато українців, а також туристи з інших країн уже висловили підтримку Фалуньгун і підписали петицію для припинення репресій в Китаї:

Кирило: «Ребята займаються правильною справою. Ті, хто зможе – серйозно, допоможіть їм. Зайдіть, почитайте, не пройдіть повз, хвилинку приділіть і, можливо, ви чимось допоможете. Спасибі всім, хто допоможе».

Кирило (Фото: Fofg.in.ua)
Кирило (Фото: Fofg.in.ua)

Віктор з Англії: «Я вважаю, репресії кого-небудь в якій би то не було країні – це не правильно. Ми повинні рятувати життя, а не вбивати людей. Я і мої друзі підпишемо сьогодні петицію, тому що ми вважаємо, що вона має хороший заклик».