Сан Франциско. Небесний оркестр Фалуньгун виступив на параді Pistahan

(Minghui.org) 13 серпня 2016 року Небесний оркестр, учасники якого практикують Фалуньгун, виступив на параді Pistahan в Сан-Франциско.

23-й щорічний парад і фестиваль філіппінської культури був проведений 13 і 14 серпня 2016 року організацією філіппінської культури і мистецтва.
Небесний оркестр, до складу якого входять тільки практикуючі Фалуньгун, був запрошений на парад після того, як Китайська торгова палата відхилила заявку оркестру на участь у параді з нагоди китайського Нового року в китайському кварталі.

Естер Чавес, голова філіппінського медіа-клубу, подякувала практикуючих Фалуньгун за їх життєстверджуючу виставу
Естер Чавес, голова філіппінського медіа-клубу, подякувала практикуючих Фалуньгун за їх життєстверджуючу виставу

«Китайська торгова палата контролюється комуністичним режимом Китаю. Подібна поведінка є переслідуванням Фалуньгун в Сан-Франциско», – висловив свою думку Абрахам, керівник оркестру.

Діано Мулімбаян, один з організаторів заходу, повідомив, що, прочитавши інформацію про Фалуньгун, група організаторів вирішила запросити практикуючих виступити на параді.

І він не розчарувався. «Вистава Фалуньгун чудова! Ці люди справляють сильне враження, – сказав Мулімбаян. – Життєрадісна музика і прекрасні костюми стали окрасою нашого свята».

Небесний оркестр виступає на 23-му щорічному параді Pistahan
Небесний оркестр виступає на 23-му щорічному параді Pistahan

Алдома Ідріс, один з глядачів параду, сказав, що йому дуже сподобався виступ оркестру. «Ця музика дуже приємна для слуху. Музиканти – великі професіонали. Мені дуже сподобався їх виступ». Він взяв буклет Фалуньгун і відразу взявся читати його. «Мені подобається принцип “Істина-Доброта-Терпіння”. Прекрасна концепція», – зізнався він.

Чень, етнічний китаєць, який проживає в Сан-Франциско, також високо оцінив виступ групи. «Я підтримую Фалуньгун! Практикуючі піддаються переслідуванню в Китаї. Ми повинні протистояти злочинам компартії Китаю », – сказав він.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2016/8/22/1136366.html