«ФАЛУНЬГУН…- НАУКОВА ОБЛАСТЬ, ЯКА ДОСІ ЩЕ НЕ ВИВЧЕНА…»*

Фалунь Дафа

Фалунь Дафа або Фалуньгун – це стародавнє учення цігун, вперше представлене паном Лі Хунчжи в 1992 році в Китаї, яке вдосконалює тіло і душу людини. В Фалуньгун є комплекс з п’яти плавних вправ цігун, куди входить і медитація. Зміни, що спостерігаються у послідовників Фалуньгун в результаті практики, настільки вражають, що ця система Фалунь Дафа з вуст в уста дуже швидко поширилася по всьому Китаю, де мільйони людей користуються нею.

1998 рік. Жителі провінції Сичуань виконують першу вправу Фалуньгун
1998 рік. Жителі провінції Сичуань виконують першу вправу Фалуньгун

Причини переслідування

Однак, незвичайна популярність цього вчення викликала страх, який пізніше перетворився в параною у колишнього в той час генерального секретаря Комуністичної партії Китаю (КПК) Цзян Цземіня, і він ініціював жорстокі репресії Фалунь Дафа в Китаї, повісивши на систему ярлик «культ, секта Фалуньгун». Всі ЗМІ Китаю в своїх репортажах проводять лінію КПК по відношенню до Фалуньгун, фальсифікуючи інформацію, фабрикуя неправдиві факти як на саму систему Фалунь Дафа, так і на її послідовників. Прихильників Фалуньгун без суду і слідства піддають арештам, побиттю, тортурам, насильству, вбивають.

У 2006 році стало відомо, а потім і доведено, що у послідовників Фалуньгун, які перебувають в ув’язненні, видаляють органи на продаж. Саме органи прихильників Фалуньгун користуються попитом і коштують дуже дорого, так як практика наставляє вести здоровий спосіб життя і підвищувати моральність, а комплекс енергетичних вправ з медитацією гармонійно впливає і надає на весь організм оздоровчий і омолоджуючий ефекти. За заявами експертів, з початку репресій Фалуньгун у Китаї на органи вбито 1,5 мільйона в’язнів совісті, в основному послідовників Фалунь Дафа. І ці звірства в Китаї тривають.

Що ж змусило колишнього главу КПК Цзяна Цземіня розгорнути таку кампанію проти мільйонів людей? Він достеменно знав про правдивість вчення Фалуньгун, знав про те, що багато хто дійсно видужували, почавши практикувати. Але він розумів: ідеологія КПК прямо протилежна принципам Фалунь Дафа «Істина-Доброта-Терпіння», тому вирішив за три місяці викорінити це вчення. Однак, зробити це йому не вдалося.

Поліпшення здоров’я

Зупинимося на тому, в чому ж цілюща сила Фалуньгун. Чи правда, що люди дійсно одужують?

Звернемося до сучасної медицини. Що кажуть лікарі про наші хвороби? Кардіолог Р. Елліот так описує людину, яка перебуває в озлобленому стані: «Він схожий на реактор, який спалює тонни палива, щоб зігріти кімнату розміром в собачу будку. На проблеми вартістю в два центи він витрачає енергії на сотні доларів ».

Лікарі вважають, що лють, гнів і ворожість відносяться до найбільш руйнівних емоцій і станів. Вони викликають найсильнішу стресову реакцію. Озлобленість включає в себе і неприйняття, ненависть, ворожість, бажання зла іншому, мстивість. Ворожість – це не порив, а стійкий стан, нерідко навіть є світоглядом.

«Фалуньгун – це «Великий Океан Істини», – говорить учений і письменник Чжун Вейгуан. Чому ж учить Фалуньгун? Істині, Доброті, Терпінню.

Послідовники Фалуньгун (а їх мільйони) ніколи не брешуть, не приймають алкогольних напоїв, не курять, не лаються, не б’ються. Вони по-доброму ставляться до всіх людей. Завдяки високій моральності і заняттям вправами цігун Фалунь Дафа, в яких є медитація, завдяки тому, що ведуть здоровий спосіб життя, вони, безумовно, зміцнюють своє здоров’я. Практикою Фалуньгун займаються абсолютно безкоштовно.

Нижче ми наводимо тільки факти, тут немає ні вимислу, ні пропаганди.

 Аналізи

Щоб зрозуміти вплив занять Фалуньгун на організм, Центр Допомоги Зіжуань Пекіна в жовтні 1998 року, тобто до початку переслідування Фалуньгун в Китаї, запросив провідних експертів медицини провести соціологічне обстеження практикуючих Фалуньгун. Це дослідження дало приголомшливі результати: остаточного одужання всіх захворювань домоглися 63,9% з 670 обстежуваних; значне поліпшення фізичного стану загалом досягли 90,2%.
З Фалуньгун відбулося протилежне тому, що очікував Цзян. Незважаючи на репресії в Китаї, це стародавнє учення сьогодні практикують в 120 країнах світу, а головні помічники Цзяна в переслідуваннях Фалуньгун були ув’язнені, правда, поки не за Фалуньгун, а за інші злочини. Довірені джерела повідомили вже і про арешт Цзян Цземіня.

Нагороди засновника Фалуньгун пана Лі Хунчжи:
– Навесні 2001 року пан Лі Хунчжи, засновник духовної практики Фалуньгун, нагороджений Премією за Свободу Релігії.
– 15 вересня 2001 р. пан Лі Хунчжи номінований Європейським Парламентом до Премії Сахарова за Свободу Думки.
– Пан Лі Хунчжи двічі (у 2000 і 2001 рр.) висувався на здобуття Нобелівської Премії Миру.
– 26 вересеня 2009 року “Азіатсько-Тихоокеанський фонд захисту прав людини” вручив нагороду Майстру Фалуньгун Лі Хунчжи в найвищій номінації «Духовний лідер».
Пан Лі Хунчжи був також нагороджений безліччю нагород і дипломів лідерами країн Європи, Канади, Австралії та США. А послідовники Фалунь Дафа за участь в різних громадських заходах отримали більше трьох з половиною тисяч грамот і нагород у багатьох країнах світу. Підписати петицію проти незаконних переслідувань і вбивств послідовників Фалунь Дафа можна на нашому сайті та на сайті mailuncensoredchina.mobi.

*Слова, винесені в заголовок, належать Лі Ціхуа, колишньому ректору Другого медичного університету Народно-визвольної армії Китаю, комісару Департаменту охорони здоров’я відділу логістики армії КНР.