Туреччина. Фотовиставка «Подорож у світ Фалунь Дафа» знайшла відгук у жителів міста Ескішехір

(Minghui.org) Фотовиставку «Подорож у світ Фалунь Дафа», яка з 2011 року побувала в восьми ілах (провінціях) Туреччини, недавно можна було побачити в коледжі міста Ескішехір.

Виставка проводилася з 19 по 21 жовтня 2017 року в кафе Хей Джой, популярному серед жителів міста, особливо студентів. За ці три дні люди познайомилися з духовною практикою Фалунь Дафа і дізналися про жорстоке переслідування послідовників цієї практики в Китаї комуністичним режимом.

Відвідувачі фотовиставки «Подорож у світ Фалунь Дафа» в Ескішехірі підписують петицію, що закликає припинити переслідування в Китаї
Відвідувачі фотовиставки «Подорож у світ Фалунь Дафа» в Ескішехірі підписують петицію, що закликає припинити переслідування в Китаї
Популярна в Туреччині газета Milliyet опублікувала статтю про виставку
Популярна в Туреччині газета Milliyet опублікувала статтю про виставку

Ендер Уйсал, глава муніципального району, і його друзі відвідали виставку й довго розглядали фотографії, що справили на них глибоке враження. Вони засудили жорстоке переслідування в Китаї, а також зацікавилися вправами Фалунь Дафа.

Студентка Ескішехірського університету побажала вивчити вправи Фалуньгун прямо на виставці і за дві години освоїла всі п’ять комплексів.

На третій день на виставку приїхали репортери новинного агентства IHA, щоб взяти інтерв’ю у практикуючих. Репортажі про виставку та практику Фалунь Дафа з’явилися в газетах по всій країні. Більшість газет, включаючи Milliyet, одну з найпопулярніших у країні, опублікували в розділах «культура і мистецтво» статтю під заголовком «5000-річна традиція Китаю».

Відео-інтерв’ю також з’явилося в соціальних мережах. В результаті, багато людей зв’язувалися з практикуючими Фалунь Дафа, щоб отримати більше інформації.

Багато людей, які відвідали виставку, підписали петицію організації «Лікарі проти насильницького вилучення органів (DAFOH)», яка закликає китайський режим припинити вбивство практикуючих Фалуньгун з метою вилучення їх органів для незаконних трансплантацій.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/11/4/1142220.html