Під час заходу у німецькому місті Мангайм люди високо оцінили принципи Фалунь Дафа

11 лютого 2023 року практикувальники Фалуньгун провели захід у місті Мангаймі, в ході якого розповіли людям про Фалунь Дафа і переслідування цієї практики в Китаї. Мангайм – студентське місто з безліччю магазинів дизайнерських та модних брендів, тому у вихідні дні тут особливо багатолюдно. Люди, які проходили повз намети та плакати Фалунь Дафа, читали інформацію про злочини компартії Китаю (КПК) проти свободи переконань та людства. Перехожі підписували петицію, яка закликає КПК покласти край переслідуванню та насильницькому вирізанню органів у практикувальників Фалуньгун, які відмовляються зректися своєї віри. Багато людей закликали практикувальників Дафа продовжувати свої зусилля, щоб зупинити переслідування в’язнів совісті у Китаї.

Практикувальники Фалунь Дафа продемонстрували вправи 11 лютого 2023 року
Практикувальники Фалунь Дафа продемонстрували вправи 11 лютого 2023 року у Мангаймі (Німеччина). Вони розповідали людям про користь цієї практики для здоров’я та жорстоке переслідування в Китаї

Перехожі підписували петицію на знак підтримки зусиль практикувальників Фалуньгун, спрямованих проти переслідування Фалунь Дафа у Китаї
Перехожі підписували петицію на знак підтримки зусиль практикувальників Фалуньгун, спрямованих проти переслідування Фалунь Дафа у Китаї
Жінка читає листівку Фалунь Дафа
Жінка читає листівку Фалунь Дафа
Практикувальники Фалуньгун розповідають людям про переслідування в Китаї
Практикувальники Фалуньгун розповідають людям про переслідування в Китаї

Люди підписують петицію, яка закликає припинити переслідування

Жінка з Тунісу подякувала практикувальникам Фалуньгун: «Дякую, що ви сьогодні тут. Завдяки вам я відчула надію». Вона закликала послідовників Фалунь Дафа частіше проводити такі заходи та висловила сподівання, що зрештою, це покладе край переслідуванню.

Конні сказала, що брала участь у багатьох заходах, спрямованих на припинення порушень прав людини. «Якось у ресторані Laterne я прочитала листівку Фалуньгун. Повернувшись додому, я знайшла в інтернеті інформацію про Фалунь Дафа. Сподіваюся, мій підпис допоможе», – сказала вона, пояснюючи, чому вона прийшла сюди цього дня.

Двоє молодих людей підписали петицію та поговорили з практикувальниками Фалунь Дафа. Один із них сказав, що чув про переслідування в’язнів совісті у Китаї. «Дехто з них утік до Німеччини, як один із моїх квартирантів, – сказав він. – Я ставив собі запитання, чому КПК переслідує і вбиває так багато невинних людей, і навіть вилучає в них органи. Я не міг просто дивитись, як це відбувається».

Люди підтримують принципи «Істина, Доброта, Терпіння»

Чоловік сказав практикувальникам Фалуньгун, що відчув позитивну енергію, яка оточує намет Фалунь Дафа: «Тут немає ненависті. Ви розповідаєте людям про переслідування із добротою, і це добре».

Стробель підтримала принципи Фалунь Дафа «Істина, Доброта, Терпіння». «Я не люблю заздрість та злі справи. Сучасне людство як ніколи потребує таких цінностей. Люди повинні дотримуватися принципів Фалунь Дафа». Жінка була вражена повідомленням про насильницьке вилучення органів у живих практикувальників Фалуньгун, ув’язнених за відмову зректися своєї віри. «Вилучати органи в інших людей за своїм бажанням і отримувати прибуток від їх продажу нелюдяно», – сказала вона.

Стробель вважає, що люди повинні дотримуватися принципів «Істина, Доброта, Терпіння»
Стробель вважає, що люди повинні дотримуватися принципів «Істина, Доброта, Терпіння»

Амантон сказав, що люди у будь-якій країні світу повинні мати право на свободу вибору. Насамкінець він додав: «Я вважаю, що потрібно ставитися з добротою до кожної живої істоти на землі».

Рустемі, яка підписала петицію, розповіла, що напередодні вони у сім’ї говорили про вилучання органів у живих людей. Вони дивувалися, чому ніхто нічого не робить з цього приводу. «Мій син побачив у соціальних мережах відео про переслідування практикувальників Фалуньгун у Китаї й розповів мені про це. Потім я побачила тут сьогодні ваш намет», – сказала вона. Вона покликала дочку підійти та підписати петицію. – «Принципи (Фалунь Дафа) чудові. Я думаю, що доброта є особливо важливою. Кожна людина має мати добре серце».

Передісторія. Що таке Фалунь Дафа та чому КПК переслідує цю практику?

Практика Фалунь Дафа (Фалуньгун) була представлена громадськості у 1992 році Учителем Лі Хунчжи у місті Чанчуні (Китай). Тепер Фалунь Дафа займаються більш ніж у 100 країнах та регіонах по всьому світу. Мільйони послідовників цієї духовної практики, що заснована на принципах «Істина, Доброта, Терпіння» і включає п’ять медитативних вправ, покращили своє здоров’я та характер.

Веб-сайт Minghui.org підтвердив загибель тисяч практикувальників Фалуньгун, які втратили життя внаслідок 23-річного переслідування. Цілком очевидно, що фактична кількість смертей набагато перевищує ці дані. Ще більше практикувальників Фалунь Дафа зазнали незаконного ув’язнення та тортур за свої переконання.
Існують конкретні докази злочинів КПК, пов’язаних із насильницьким вирізанням органів  ув’язнених практикувальників Фалуньгун, яких вбивають із метою отримання органів для трансплантації.

Під особистим керівництвом Цзяна було створено «Офіс 610», позаправовий орган безпеки, повноваження якого перевищують повноваження поліційних та судових органів. Єдиною функцією «Офісу 610» є переслідування Фалуньгун.

Джерело: https://ru.minghui.org/html/articles/2023/2/20/1172814.html