Про позитивні зміни у своєму житті розповіли слухачі дев’ятиденного семінару Фалунь Дафа у Х’юстоні (штат Техас, США)

З 27 серпня по 5 вересня 2022 року практикувальники Фалунь Дафа зі штату Техас провели безкоштовні дев’ятиденні заняття Фалунь Дафа в районі Вестчейз міста Х’юстона. Семінар відвідали представники різних національностей. Кожен з учасників дізнався про заняття з різних джерел.

Учасники семінару дивляться відеолекцію Учителя Лі
Учасники семінару дивляться відеолекцію Учителя Лі
Вивчення п'ятої вправи Фалунь Дафа
Вивчення п’ятої вправи Фалунь Дафа

Практикувальники Фалунь Дафа показали слухачам відеозапис дев’яти лекцій Майстра Лі Хунчжи, засновника Фалунь Дафа, а потім відео з демонстрацією вправ Фалуньгун, на якому Майстер навчає вправ. Учасники семінару повторювали рухи за Майстром, а практикувальники Фалунь Дафа в разі потреби коригували їхні рухи. Хоча для учасників це було перше знайомство з практикою Фалунь Дафа, усі вони настійно відвідували всі дев’ять днів занять і отримали багато користі.

Дев’ятого дня, після перегляду лекцій Майстра й навчання вправ, учасники поділилися своїми враженнями про відвідини семінару Фалунь Дафа.

Покращення здоров’я

Кароліна, дипломована медсестра, прочитала інформацію про дев’ятиденний семінар в інтернеті. Молода жінка зазначила, що після прослуховування першої лекції Вчителя й виконання вправ вона почала добре спати. Доклавши зусиль, щоб відвідати всі дев’ять лекцій, Кароліна відчула дуже багато змін.

«Вправи Фалунь Дафа покращують якість сну, психічний стан і навіть гостроту зору. Моє тіло стало легким і наповнилося енергією. Я почуваюся немов знову народженою», – сказала вона.

Кароліна описала свої відчуття під час виконання вправ.

«Я відчула, що в моєму тілі змінилася енергія, – сказала вона. – Я відчула, як у нижній частині живота і в ділянці грудей обертається Фалунь, особливо під час виконання другої вправи, коли я тримала руки в позі “охоплення колеса над головою”».

Жінка зазначила, що після виконання вправ у неї зник також біль у спині, який дошкуляв їй кілька років.

Китаєць Алек отримав візитівку з рекламою дев’ятиденного семінару Фалунь Дафа на пункті практики в Герман-парку. «Я практикував буддизм понад 20 років і часто читаю газету «Велика Епоха», тому я знаю правду про Фалунь Дафа.

Завдяки відвідуванню дев’ятиденного семінару я зрозумів, що виконання вправ може відкрити енергетичні канали в нашому тілі. Фалунь Дафа наставляє вдосконалювати Сіньсін (духовність), а Істина, Доброта, Терпіння – це принципи, які допомагають людині стати кращою», – зазначив він.

Він сказав, що деякі принципи Фа (Закону) ще не зрозумів, тому один із практикувальників вчення Фалунь Дафа запропонував йому читати книгу «Чжуань Фалунь».

Враження слухачів після відвідування семінару

В’єтнамець Деніел, інженер, відвідав дев’ятиденний семінар із сином. Він дізнався про семінар Фалунь Дафа, прочитавши інформацію на рекламному плакаті біля супермаркету в китайському кварталі.

«Мені дуже сподобався семінар, – наголосив він. – Я відчув, що в мене з’явилося багато енергії».

«Я чув, що в Китаї компартія не дозволяє китайцям займатися Фалунь Дафа. Гадаю, що вдосконалення за Фалунь Дафа допоможе мені стати гарною людиною», – додав він.

Ерік, син Деніела, навчається в університеті. Він також побачив рекламу біля супермакета в китайському кварталі, а потім ще прочитав про семінар в інтернеті. «Раніше в мене боліла спина через викривлення хребта, – сказав Ерік. – Завдяки прослуховуванню лекцій і виконанню вправ біль у спині майже припинився».

«Принципи Істина, Доброта, Терпіння допомагають людині стати кращою, – додав він. – Я дуже радий, що мені пощастило познайомитися з Фалунь Дафа».

5 вересня 2022 року в США відзначали День праці. Один із практикувальників Фалунь Дафа подарував кожному учаснику семінару примірник книги «Чжуань Фалунь». Він побажав кожному успіхів у вдосконаленні.

Джерело: https://ru.minghui.org/html/articles/2022/9/18/1169820.html