Рухатися шляхом вдосконалення за Фалунь Дафа, ламаючи існуючі уявлення: свідоцтво лікаря

Я – лікар і займався клінічною практикою понад двадцять років. Я п’ять років вивчав західну медицину і п’ять років практикувався в китайській медицині. З тих пір я використовував отримані знання і навички західної медицини для лікування пацієнтів в різних областях, таких як педіатрія, медицина внутрішніх органів, геріатрія та інших. Моя медична практика привела мене до відкриття, що, хоча медицина продовжує розвиватися і продовжують розроблятися нові методи лікування, все ще існують хвороби, які не можуть бути підкорені, такі як атеросклероз, цукровий діабет, різні види раку і інші захворювання. До того ж з’являються нові захворювання, такі як СНІД, коров’ячий сказ та інші. Як лікар, я глибоко відчуваю біль пацієнтів, але часто не можу запропонувати їм ніякого рішення. “У чому сенс існування настільки багатьох захворювань? Який метод я міг би використовувати, щоб вирішити основну причину цієї проблеми?” Я відчайдушно шукав відповіді.

Займаючись за Фалунь Дафа, людина може пройти серйозну трансформацію і стати здоровою
Займаючись за Фалунь Дафа, людина може пройти серйозну трансформацію і стати здоровою

Хоча я лікар, але не можу не вболівати сам. Коли мені було двадцять років, у мене виникла глаукома і з’явилися проблеми з шийним хребцем. Результат цих захворювань я знав дуже добре. Одне могло призвести до сліпоти, а інше – до паралічу. У наступні двадцять років, я провів дослідження, щоб знайти причини цих хвороб і препарати для їх лікування. Я пробував різні методи лікування, але жоден з них не дав вирішення проблеми. Я міг розраховувати лише на ліки і фізіотерапію, щоб полегшити симптоми і контролювати їх прогресування. З віком у мене з’явилося багато нових проблем, таких як діарея, грип, хронічний кашель і болі в суглобах. В результаті я міг покладатися тільки на ліки. Переді мною стояли питання. Як звільнитися від всіх цих хвороб і страждань? Чи повинні люди безпорадно жити в стражданнях?

У травні 1995 року один з моїх колег дав мені книгу “Чжуань Фалунь”, в якій містяться основи вчення Фалунь Дафа. У ту ніч я був заворожений широтою і глибиною цієї книги. Як вийшло, що залишаючись в рамках медицини, я не зміг подивитися на хвороби під іншим кутом зору? Чому я ніколи не думав про те, щоб прорвати бар’єри існуючих знань і по-новому поглянути на людство і Всесвіт? Тримаючи в руках книгу, я відчував, як тільки що отримав безцінний дар. Я прочитав шість лекцій за один присід. В кінці травня я почав читати книгу вдруге. Я зрозумів, що існує область знань ширше і вище того, що я вивчав протягом багатьох років, і ці знання я можу отримати тільки шляхом вдосконалення за Фалунь Дафа. Я перечитував книгу і, коли досяг певної міри розуміння, в кінці червня нарешті пішов по шляху вдосконалення. Я розучив п’ять вправ і слідував стандартам вдосконалення, щоб поліпшити свій характер.

В результаті вдосконалення за Фалунь Дафа в моєму тілі відбулися очевидні зміни, і багато хвороб зникли. Через мій шийний хребець в минулому мені доводилося вдягати бавовняні рукавички, коли я виходив на вулицю, в іншому випадку мої руки замерзали, і я погано спав ночами, тому що мої руки німіли і ставали надзвичайно болючими. Взимку 1995 року при температурі близько -10 °С я не носив на вулиці ніяких рукавичок і спав, як дитина, без будь-якого дискомфорту. У минулому моє тіло було дуже чутливим до тепла і холоду. У літню пору я не міг вижити без вентилятора, а при невеликому падінні температури одягав багато одягу. Тепер, після того як почав займатися Фалунь Дафа, влітку я більше не відчуваю спеки. При похолоданні я не відчуваю холоду, коли восени всі починають надягати светри. Крім того, перш моє тіло було також дуже чутливим до голоду. Я відчував слабкість і запаморочення, якщо пропустив час їжі. Тепер, навіть коли я багато працюю і не знаходжу часу, щоб поїсти, я все одно сповнений енергії.

Моя історія – це доказ того, що людина, що наближається до п’ятдесяти, з тілом, повним хвороб, може пройти серйозну трансформацію і стати здоровою, займаючись Фалуньгун. Це те, що не може бути пояснено за допомогою наших сучасних знань людського тіла. На власному досвіді вдосконалення я зрозумів, що наші сьогоднішні знання є дуже обмеженими, і що Фалунь Дафа є справжньою наукою!
Джерело: http://faluninfo.ru/news/gong/iz_zhizni_praktikujushhih/3623.html