У Києві відбулася щорічна Всеукраїнська конференція Фалунь Дафа з обміну досвідом в самовдосконаленні

В період з 31 травня по 2 червня 2019 року в столиці України, Києві, пройшла конференція практикувальників Фалуньгун з обміну досвідом в самовдосконаленні та заходи, приурочені до неї. Для участі в конференції учні приїхали не тільки з різних міст України, але також і з країн СНД і Євросоюзу.

У Києві відбулася щорічна Всеукраїнська конференція Фалунь Дафа з обміну досвідом в самовдосконаленні
У Києві відбулася щорічна Всеукраїнська конференція Фалунь Дафа з обміну досвідом в самовдосконаленні

Мирна акція протесту навпроти китайського посольства

У перший день заходів, 31 травня 2019 року, учні Фалунь Дафа провели мирну акцію протесту проти репресій Фалуньгун у Китаї. Акція пройшла біля Маріїнського парку, навпроти Китайського посольства. Незаконні репресії Фалунь Дафа тривають вже 20 років, забравши життя багатьох практикувальників. Тому основна мета заходів – звернути увагу людей на цю трагедію, залучити головного винуватця репресій – колишнього генерального секретаря комуністичної партії Китаю Цзян Цземіня, до суду, і якнайшвидше зупинити репресії щодо практикувальників Фалуньгун у Китаї.

Мирна акція протесту напроти китайського посольства
Мирна акція протесту навпроти китайського посольства
Збір підписів під всесвітньою петицією із закликом притягнути Цзян Цземіня до суду
Збір підписів під всесвітньою петицією із закликом притягти Цзян Цземіня до суду

Кияни побачили свято китайської культури і мудрості

На другий день зустрічі, практикувальники Фалуньгун провели свої святкові заходи для киян і гостей столиці в центральних районах Києва (на Хрещатику, Подолі та в Маріїнському парку). Дітей, які грають з китайським драконом, прекрасних Фей, що роздають квіти лотоса з побажаннями добра, бій барабанів, вправи цігун, медитацію, спокій – все це можна було побачити і відчути в суботу, 1 червня 2019 р.

Виконання вправ Фалунь Дафа на Хрещатику, червень 2019р.
Виконання вправ Фалунь Дафа на Хрещатику, червень 2019р. Медитація
Збір підписів під Всесвітньою петицією на Хрещатику
Збір підписів під Всесвітньою петицією на Хрещатику для зупинення репресій послідовників Фалуньгун у Китаї, червень 2019р.
Глядачі спостерігають за Небесним драконом
Глядачі спостерігають за Небесним драконом
Небесні феї порадували всіх граціозними танцями в древніх костюмах
Небесні феї порадували всіх граціозними танцями в древніх костюмах
Медитація за школою цігун Фалунь Дафа на Хрещатику, червень 2019р.
Медитація за школою цігун Фалунь Дафа на Хрещатику, червень 2019р.

Колона китайських барабанщиків виконує композицію "Фалунь Дафа Хао"

Колона китайських барабанщиків виконує композицію “Фалунь Дафа Хао”

Конференція Фалунь Дафа

Всеукраїнська конференція Фалунь Дафа з обміну досвідом в самовдосконаленні відбулася в неділю, 2 червня. Після урочистого відкриття одинадцять практикувальників зачитали свої досвіди самовдосконалення за школою цігун Фалунь Дафа і поділилися з іншими співучнями враженнями від практики і про отриману користь для здоров’я.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/falundafa/domains/fofg.in.ua/public_html/wp-content/plugins/speakup-email-petitions/includes/class.petition.php on line 307

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

663 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: