Сила Фалунь Дафа допомогла мені відновитися після важкої автомобільної аварії

22 березня 2019 р., практикуюча Фалунь Дафа з Китаю

 

(Minghui.org) У травні 2018 року я перетинала перехрестя на електричному мотоциклі. Раптом невідомо звідки з’явився велика вантажівка і збила мене. Вантажівка протягнула велосипед зі мною і 18-місячною онукою на велику відстань і тільки потім зупинилася.

Вправи Фалунь Дафа

Водій вистрибнув і побачив, що моя рука потрапила під переднє колесо. Він хотів проїхати трохи вперед, але перехожий закричав: «Не рухай вантажівку! Там дитина!»

І тоді внучка з голосним плачем вилізла з-під вантажівки. У неї була тільки маленька подряпина на лобі. Однак шкіра і м’язові тканини на моїй руці були повністю розірвані, оголивши кістку.

Мене доставили в лікарню. На щастя, у мене не зламалися кістки і не пошкодилися м’які тканини. Але зап’ястя було вивихнуто, і від зап’ястя до пальця йшов поріз довжиною понад 15 см. Лікар сказав: «Ваші кістки виключно міцні. Ви дуже здорова людина. Така велика вантажівка проїхала по вашій руці і не переламала кістки».

Я пояснила йому: «Я практикую Фалунь Дафа, тому мій Учитель [Лі Хунчжи] мене захистив».

Оглянувши мою рану, лікар повідомив: «Ваша шкіра настільки порвана, що я не впевнений, чи зможе вона відновитися». Я вірила, що Учитель захистить мене, і його слова не торкнули мене. Я попросила лікаря якомога краще накласти шви на рани.

Кілька днів по тому лікар спробував зняти клейку стрічку, яка закривала марлеву накладку і рану. Мені було так боляче, що я закричала. Тоді лікар порадив: «Попросіть свого Вчителя». І я прокричала: «Учитель, врятуйте мене! Учитель, допоможіть мені! »Біль відразу ж зникла, і лікар зміг легко зняти стрічку. Моя рука швидко відновилася.

Під час цього процесу я розмовляла про Дафа і переслідування з лікарем, медсестрою і іншими пацієнтами в палаті. Всі вони стали свідками дивовижного відновлення моєї руки. Чотири людини погодилися вийти з компартії Китаю.

Перед тим як я покинула лікарню, лікар сказав: «Ви повинні написати книгу про свій досвід».

Вдома мене відвідали багато родичів і жителі села. Всі вони думали, що я втрачу руку, і вважали, що мені дуже пощастило. Я пояснила їм, що це Учитель захистив мене і внучку, і це не має ніякого відношення до везінню. Тоді хтось сказав: «Твій Учитель, дійсно, Великий! Фалунь Дафа творить чудеса! »

Моя рука повністю відновилася, і я можу виконувати усі види робіт. Хоча в той час я була в основному зайнята домашніми справами і не приділяла великої уваги вдосконаленню, Учитель як і раніше піклувався про мене. Подякою за Його турботу може бути тільки ще більш старанне вдосконалення.

Джерело

 

 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/falundafa/domains/fofg.in.ua/public_html/wp-content/plugins/speakup-email-petitions/includes/class.petition.php on line 307

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

663 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: