Послідовники Фалуньгун грандіозно привітали свого Вчителя з Китайським Новим роком

Послідовники Фалуньгун декількох десятків країн світу в січні 2020 року вражаюче привітали свого Вчителя пана Лі Хунчжи з Китайським Новим роком (святом Весни). Відео про це опублікувала китайська редакція телеканалу NtdTV:

https://www.ntdtv.com/gb/2020/01/22/a102758427.html

Фалунь Дафа (інша назва Фалуньгун) – це школа самовдосконалення із системи Будди, яка була заснована паном Лі Хунчжи. Основою вчення є «вдосконалення, згідно із властивістю Всесвіту Чжень Шань Жень (Істина Доброта Терпіння). Практика проходить згідно з еволюційним положенням Всесвіту». Вчення Майстра Лі викладено в багатьох роботах, серед яких є книги «Фалуньгун», «Чжуань Фалунь», «Метод повної досконалості за Законом Будди Фалунь». Ці та інші роботи було перекладено 38 мовами. Вони видаються та розповсюджуються по всьому світу.

З 1999 року через заздрість тодішнього генерального секретаря Цзян Цземіня до швидко зростаючої популярності Фалунь Дафа компартія стала переслідувати практикувальників цього цігун в континентальній частині Китаю.

У той же час, на таких китайських територіях як Тайвань, Гонконг, Макао де не править комуністична ідеологія, Фалуньгун вільно розвивається також як і в інших більш ніж 100 країнах світу.
Більше інформації – на сайтах:
www.falundafa.org
www.faluninfo.net

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

654 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: