м. Одеса – “Ганебні переслідування Фалуньгун у Китаї треба негайно зупинити!”

Переслідування Фалуньгун у Китаї
Фото мирних масових акцій з різних країн в підтримку Фалунь Дафа

У портовому місті Одесі триває щоденний марафон зі збору підписів «DAFOH» («Міжнародна Агенція Лікарі проти насильницького видаляння органів») А також під колективним позовом проти Цзянь Цземіня, як одноосібного ініціатора репресій Фалуньгун в Китаї. Репресії розпочалися в 1999 році і тривають дотепер.

Підписують петиції люди різних національностей, так як Одесса гостинно вітає і приймає усіх туристів, з різних країн світу.
Багато китайських громадян, що проживають в Україні, вперше тут отримують інформацію про те, що українці знають про безпрецедентні антиконституційні та жорстокі репресії Фалуньгун у Китаї і засуджують їх. Вони отримують матеріали в центрі м. Одеси, на Дерибасівській. Тут можна також поставити свій підпис під колективним позовом в Верховний суд  Китаю, із звинуваченням Цзянь Цземіня в репресіях послідовників Фалуньгун.
У сонячну чи похмуру погоду, щодня послідовники Фалунь Дафа м.Одеси піклуються про те, щоб побільше людей узнали про незаконне, не конституційне переслідування в Китаї, про злочини компартії Китаю проти людяності, проти Фалуньгун.
Такі акції не байдужих громадян, що збирають підписи під петиціями проти насильницького видаляння органів у послідовників Фалуньгун можна побачити в Дніпропетровську, Краматорську, Харкові, Києві, Львові, Рівному. Луцьку та інших містах України.
“Переслідування Фалуньгун у Китаї ганебні, і їх треба негайно зупинити!”- такі думки висловлюють більшість людей, що підписують петиції.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/falundafa/domains/fofg.in.ua/public_html/wp-content/plugins/speakup-email-petitions/includes/class.petition.php on line 307

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

663 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: