Міжнародна художня виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень Україна» відкрилась в Павлограді

Експозиція почала свою роботу в Павлоградському історико-краєзнавчому музеї і відбуватиметься з 18 по 28 квітня 2017 року. Всього представлено 40 картин 12 художників з Австралії, Канади, Тайваню та інших держав. Всіх їх об’єднало те, що вони в якийсь момент свого життя почали самовдосконалюватися за принципами всесвіту «Істина Доброта Терпіння» (на кит. Чжень Шань Жень).

Міжнародна художня виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень Україна» в Павлограді (2017р.)
Міжнародна художня виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень Україна» в Павлограді (2017р.)

Виставка складається з двох частин. Перша частина – відображає красоту самовдосконалювання людини за принципами «Істина Доброта Терпіння» (принципи системи Фалунь Дафа), дгуга – репресії послідовників Фалунь Дафа в Китаї. Своє бачення всесвіту та життєвих ситуацій, в яких побували автори, вони відображають на своїх полотнах. Більшість картин написані маслом на полотні, також присутні кілька картин, написаних тушшю по шовку.

Треба сказати, що представлені полотна – це копії, зроблені за високоякісними технологіями в Канаді з дотриманням оригінальних розмірів картин. Це дозволяє проводити виставку «Мистецтво Чжень Шань Жень Україна» одночасно на всіх континентах Землі. Оригінали ж картин знаходяться в Художньому музеї м. Нью-Йорк. Але це ніскільки не засмучує глядачів. Вони з задоволенням відвідують цю експозицію. Ось що пишуть деякі з них в книзі відгуків.

Антоніна: «Виставка дуже сподобалася. Чудові картини наповнені духовним змістом, красою, життєвою енергією. Величезне спасибі організаторам за таку можливість і особливо екскурсоводу за проведення екскурсії і цікаву змістовну розповідь».

Ксенія: «Дивовижна за своєю енергетикою виставка. Картини випромінюють світло і сяють. Відмінна мотивація задуматися про закони світобудови, про добро і зло, цінності світу. Велика подяка організаторам і нашому екскурсоводу».

Максим та Марія: «Дякуємо за можливість познайомитися з китайською культурою, живописом, філософією, особливостями політичних реалій. Із задоволенням послухали екскурсовода і щиро раді, що з мистецтвом Китаю змогли познайомити дітей. Без сумніву, цю виставку ми будемо довго згадувати і осмислювати».

Міжнародна художня виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень Україна» в Павлограді (2017р.)
Міжнародна художня виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень Україна» в Павлограді (2017р.)

Науковий співробітник музею, Віталій, сказав, що в картинах художньої виставки «Мистецтво Чжень Шань Жень Україна» є і експресія, і імпресія. На його думку ці твори мистецтва містять в собі не тільки естетичну красу, але й духовність. І таке поєднання не можливо купити ні за які гроші.

Організатори виставки раді, що експозиція сподобалась багатьом людям, які її відвідали, серед них були творчі люди Павлограду та мер міста.

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

637 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: