Марш і мітинг Фалуньгун в Кельні

В неділю 2 липня 2017 року практикуючі цігун Фалунь Дафа з декількох європейських країн провели марш і мітинг в Кельні (Німеччина), щоб розповісти місцевій громадськості і туристам про цю стародавню китайську практику самовдосконалення і викрити переслідування її в Китаї комуністичним режимом.

Духовий оркестр Тянь Го практикуючих Фалуньгун (система цігун) виступає перед Кельнським собором до початку маршу
Духовий оркестр Тянь Го практикуючих Фалуньгун (система цігун) виступає перед Кельнським собором до початку маршу

За останнє десятиліття практикуючі Фалуньгун регулярно проводять заходи в цьому знаменитому туристичному місці. Вони говорили з багатьма туристами, особливо з материкового Китаю, після чого ті змінили свою думку про Фалуньгун.

Кілька практикуючих виступили на мітингу після маршу.

Перш ніж Лю Вей переїхала до Німеччини близько 10 років тому, вона протягом 16 місяців перебувала в жіночому трудовому таборі в Пекіні. Її змушували виконувати важку роботу по 16 годин на день і сильно били.

Едгар Шмітц, урядовець з Німеччини, уважно слухав виступи. Він висловив глибоке занепокоєння порушеннями прав людини в Китаї.

«Ми живемо у вільній країні, де наші права захищені. Для мене, як людини, що виросла в Німеччині, переслідування, здійснюване комуністичною партією, є дійсно шокуючим», – сказав він.

Грандіозний марш Фалуньгун в Кельні
Грандіозний марш Фалуньгун в Кельні

«Дійсно дуже важливо, що все більше китайців мають мужність висловлюватися. Цей захід привернув увагу багатьох китайців. Переслідування має відношення до кожної людини, – додав він. – Я відчуваю, що теж повинен щось зробити. Я розповім про це моїм дорослим дітям».
Барбара Рундна-Камінська, викладач німецької мови, ніколи не чула про переслідування. Вона була вражена, почувши виступи практикуючих. Зі сльозами на очах вона і її чоловік підписали петицію, яка засуджує санкціоноване державою видаляння органів у живих людей, яке є однією з найгірших форм переслідування в Китаї.

Групи китайських туристів проходили повз місце, де проводилися заходи. Багато з них зфотогруфували те, що відбувається. Кілька молодих китайських студентів зацікавилися вивченням практики вдосконалення Фалунь Дафа і взяли буклети та інші матеріали системи цігун Фалунь Дафа.

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2017/7/5/1140678.html

 

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

636 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: