Жителі Південного Тайваню відчули благотворний вплив Фалунь Дафа

7 січня 2017 року понад 40 жителів села Даці повіту Цзяї в громадському центрі вивчили п’ять вправ Фалунь Дафа. Багато медитували зі схрещеними ногами під тиху заспокійливу музику. Одна з організаторів зустрічі, лікар китайської медицини, розповіла про основи здорового способу життя, про те, як важливо залишатися спокійним і вміти прощати, що є частиною вдосконалення по системі Фалунь Дафа.

Жителі села Даці повіту Цзяї вивчають вправи Фалуньгун
Жителі села Даці повіту Цзяї вивчають вправи Фалуньгун

«Фалуньгун – це найкоротший шлях до здорового способу життя», – сказала вона.Чун Гуйбінь, генеральний директор Асоціації суспільного розвитку, високо оцінив Фалунь Дафа і зазначив користь занять для здоров’я: «Лікар сказала, що для лікування від хвороб важливо бути милосердними і доброчесними. Це велике вчення, і ми сподіваємося, що ще більше людей нашої громади прийдуть, щоб вивчати його». Після навчання вправам відбулося обговорення, на якому учасники зустрічі розповіли, наскільки спокійно вони відчували себе під час виконання вправ. Організатори відзначили, що вправи можна робити в будь-якому місці і в будь-який час.

Фалунь Дафа – це метод духовного і фізичного розвитку людини. Фалуньгун був вперше представлений громадськості в Китаї в 1992 році. Вдосконаленням за системою Фалуньгун займається більше 100 мільйонів чоловік більш ніж в 100 країнах світу.

До кінця зустрічі кілька десятків людей висловили бажання послухати лекції Фалунь Дафа. «Бачачи їх спокійні лиця, я розумію, що вони відчули заспокійливу енергію Фалуньгун»,
– зазначив один з організаторів.

Послідовники Фалуньгун повіту Цзяї часто проводять збори, на яких розповідають про можливості поліпшення здоров’я за допомогою практики Фалунь Дафа.

Джерело: http://faluninfo.ru/news/gong/iz_zhizni_praktikujushhih/3588.html

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

635 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: