Україна. Міжнародна художня виставка несе світло надії

(Minghui.org) Міжнародна художня виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень” (Істина, Доброта, Терпіння), яка пройшла в Києві в останні тижні літа 2016 року, привернула багато відвідувачів.

http://ru.minghui.org/html/articles/2016/8/25/1136394.html
Міжнародна художня виставка «Мистецтво Чжень Шань Жень” в Києві

Картини познайомили відвідувачів з Фалуньгун (або Фалунь Дафа), традиційною практикою вдосконалення, яка корінням йде в давню китайську культуру, і розповіли людям про жорстоке переслідування практикуючих Фалуньгун з боку компартії Китаю. Після перегляду картин багато відвідувачів підписали петицію проти насильницького вилучення органів у в’язнів, які практикують Фалуньгун.
Лауреат Національної премії ім. Тараса Шевченка, народна артистка України Лариса Кадочникова дала інтерв’ю після відвідин художньої виставки. Це було її друге відвідування міжнародної виставки «Мистецтво Чжень, Шань, Жень”.

«Я побачила світ і надію в роботах художників, коли відвідала виставку кілька років тому, – сказала Кадочникова. – Принципи «Істина, Доброта, Терпіння» без зусиль знайдуть відгук у серці кожної людини і змусять її багато чого переосмислити у своєму житті. Ці принципи відроджують доброту і свободу в світі».

Як жителька України, яка жила в умовах комуністичного режиму Радянського Союзу, актриса впевнена, що комуністичний режим в будь-якій країні ніколи не дозволяв людям вільно бачити світ і мати власну віру.

«Усвідомивши істину, ви знайдете в собі сили проявити доброту і терпіння, таким чином ставши по-справжньому милосердною людиною. Виставка змушує задуматися», – зробила висновок вона.
Лілія Яценко, відома кіноактриса, зазначила, що художня виставка торкнулася доброти, яка живе в серці кожної людини.

«Деякі картини несуть у собі пряме послання. Інші змушують вас задуматися, – сказала вона. – Я вірю в доброту людей, і вважаю, що у людства буде щасливе майбутнє».
Карина, студентка Київського національного університету будівництва і архітектури, зазначила, що виставка показала їй духовну силу людей.

«Схоже, що лиця людей, зображені на картинах, закликають нас не плисти за течією слідом за моральною деградацією суспільства, і не відмовлятися від традиційного, доброчесного способу життя», – сказала Карина.
Перша зустріч Насті з міжнародною художньою виставкою відбулася чотири роки тому в Токіо. Виставка справила на неї сильне враження.

Настя цікавиться східною культурою і має чорний пояс по карате. Вона розповіла: «Я побачила в роботах художників багато страждань і болю. Це викликає смуток і розпач. Але ви також бачите світло в цих картинах. Вони несуть надію людям».

Джерело: http://ru.minghui.org/html/articles/2016/8/25/1136394.html


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/falundafa/domains/fofg.in.ua/public_html/wp-content/plugins/speakup-email-petitions/includes/class.petition.php on line 307

Підписати петицію

Негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.

664 signatures

ПЕТИЦІЯ

Ми, що нижче підписалися, стурбовані свідченнями про насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун в Китаї. Ми усвідомлюємо, що ці злочини є безпрецедентними і винятковими за своєю жорстокістю, а також що практикуючі Фалуньгун є основними жертвами цих злочинів проти людяності. Ми сподіваємося, що, зупинивши насильницьке вилучення органів у практикуючих Фалуньгун, ми припинимо подібну практику щодо інших груп, які теж стали жертвами цих злочинів у Китаї: уйгурів, тибетців і послідовників домашніх християнських церков. Тому ми звертаємося з проханням до організацій з прав людини:

1. Закликати Китай негайно зупинити насильницьке вилучення органів в ув’язнених практикуючих Фалуньгун у Китаї.
2. Ініціювати розслідування, результатом якого буде притягнення до відповідальності тих, хто залучений в ці злочини проти людяності.
3. Закликати китайську владу негайно припинити жорстоке переслідування Фалуньгун, яке є основною причиною насильницького вилучення органів у практикуючих.

[signature]

Поділіться з друзями: